Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Mini kassettruloo

Mini kassettruloo on klassikalise ruloo praktiline edasiarendus, mille puhul kettmehhanism on varjatud kassetiga, mis kinnitatakse akna karkassile. Tekstiilruloo liigub mööda akna külgedele kinnitatud juhikuid, ruloo avamisel rullub see akna ala- või ülaosasse paigaldatud kassetti. Mini kassettrulood sobivad igasuguse stiiliga interjööri, need on dekoratiivsed ning sulanduvad akende ja tekstiilkardinatega ühtseks tervikuks. Lisaks suurele kangavalikule, pakume ka kahte erinevat tooni ruloode kinnituskassetti – valget ja pruuni. Kassettrulood sobib paigaldada kõikidele aknatüüpidele.

Konstrukstioon

Mini rulookardin

1. Kangatoru
2. Kassetikaas
3. Küljeliist
4. Kasseti otsik
5. Kettmehhanism
6. Juhtkett
7. Juhtketi lukk
9. Ketiratas (lisatakse vajadusel)
10. Alaliist
11. Kangateip alaliistule
12. Paigaldus kruvid
13. Kasseti kinnitus kruvid
14. Kasseti otsik
15. Ketijuhik
16. Nullpea

Kassettruloo on juhitav kettmehhanismiga.  Keti pikkus vastavalt rulookardina kõrgusele. Kardinat keti üht poolt tõmmates liigub kardin üles ja teist poolt tõmmates alla. Ülemine ketistopper on alati tehases paigaldatud, et takistada kanga liiga kaugele üles tõmbamist. Alumine stopper tuleb paigaldada alati paigalduse käigus.

Hooldus

Kodu või büroo tingimustes ei vaja kardina mehhanism erilist hooldust väga pika aja jooksul. Kergelt määrdunud või tolmunud kangast võib puhastada niiske lapiga vältides samal ajal materjali kortsumist.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist