Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Mootoriga kardinad

Somfy mootoriga kardinad muudab päeva alguse lihtsamaks – mugavus ja elegants vaid nupuvajutuse kaugusel, et saaksite lõõgastuda ning vaadet nautida.

Miks valida mootoriga kardinad?

Majapidamises võib tänapäeval kasutada mitmeid nutikaid lahendusi. Mootoriga kardinad on üks nendest. Millised on need omadused, miks selline lahendus valida?

  • Lihtsustamine –pole vaja tõmmata raskeid või käeulatusest väljas olevaid kardinaid. Puudub vajadus kasutada kaableid ja nööre, mis sõlme lähevad! Lihtsalt lõõgastuge ja jätke töö mootoritele.
  • Ilustamine – Glydea motoriseeritud kardinasiini paigaldamine kardinatele lisab toale stiilsust ja elegantsi. Tänu sujuvale ja vaiksele tööle ning lemmikasendimälule on kardinate asetus täpselt nagu peab.
  • Privaatsuse loomine – programmeeri oma mootoriga kardinad nii, et need sulguvad automaatselt, kui õues läheb hämaraks ja tuled põlema paned. Enam pole vaja õhtuti kardinaid ette tõmmates ringi rutata, et varjata end uudishimulike naabrite või tänavalgustite valguse eest.
  • Säästlikkus – säästa energiat meie eelseadistatud päikeseanduritega. Motoriseeritud kardinad reguleerivad end automaatselt vastavalt päikesevalguse hulgale, vähendades seega elektriarvet.
  • Rohkem nutikust – meie myLinkTM-rakendusega on võimalik motoriseeritud kardinaid käitada sõltumata ajast ja kohast. Somfy mootorid integreeruvad märkamatult kodu muude automaatikasüsteemidega, luues parimast parima nutikodu.

Mootoriga kardinad on tänapäevane mugavus millega kaob üks igapäevatülikus. Leia endale vaid sobivad kardinad ja täiusta neid praktilise lahendusega!

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist