Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

RTS-raadiosaatjad

 • Smoove Origin 4 RTS

  Juhtmeta seinale paigaldatav RTS-lüliti/pult, millega juhitakse ühte seadet või seadmete gruppi. Uute juhtmevabade seinale paigaldatavate RTS-lülitite valik. Palju raamiviimistlusvõimalusi.

 • Smoove Origin 2 RTS

  Juhtmeta seinale paigaldatav RTS-lüliti/pult, millega juhitakse kahte seadet või seadmete gruppi. Uute juhtmevabade seinale paigaldatavate RTS-lülitite valik. Palju raamiviimistlusvõimalusi.

 • Smoove Origin RTS

  Juhtmeta seinale paigaldatav RTS-lüliti/pult, millega juhitakse nelja seadet või seadmete gruppi. Uute juhtmevabade seinale paigaldatavate RTS-lülitite valik. Palju raamiviimistlusvõimalusi.

  Uuri lähemalt

 • Smoove RTS

  Uute juhtmevabade seinale paigaldatavate RTS-lülitite valik. Tundlik tehnoloogia, mis teeb intuitiivselt koostööd hoone kõikide ukse- ja aknaavadega. Erinevad raamide värvid: merevaigu bambusest, must, läbipaistev, hõbedane, hõbedane matt, pähkel.

  Uuri lähemalt

 • SITUO 1

  SITUO 1 RTS on juhtpult ühe seadme või seadmegrupi juhtimiseks. Valida saab 2 värvi vahel. RTS juhtpult ühe seadme või seadmegrupi juhtimiseks. Mugavusasendi „my“ funktsioon jätab meelde teie lemmikasendi ja rakendab selle nupu vajutamise korral automaatselt.

 • SITUO 5

  SITUO 5 RTS on juhtpult ühe kuni viie seadme või viie seadmegrupi juhtimiseks. Valida saab 4 värvi vahel. RTS-juhtpult ühe kuni viie seadme või viie seadmegrupi juhtimiseks. Mugavusasendi „my“ funktsioon jätab meelde teie lemmikasendi ja rakendab selle nupu vajutamise korral automaatselt.

 • SITUO Soliris 1

  SITUO Soliris 1 RTS on käeshoitav juhtpult markiiside, putukavõrkude ja turvakardinate juhtimiseks Somfy raadiotehnoloogia (RTS) abil. Sel on RTS-päikeseanduri rakendamise lisafunktsioon. Toode on saadaval 2 erinevas värvitoonis.

 • SITUO Soliris 5

  Situo Soliris RTS on viie kanaliga juhtpult ühe automaatse tuule/päikese juhtkanaliga. Igal kanalil on üles-alla liigutamise ja peatumise funktsioon ning mugavusasendi funktsioon. Juhib Soliris RTS või Sunis WireFree RTS andurite päikesefunktsiooni ning juhib ruloo või kardina valgus- ja soojusfunktsioone.

 • SITUO VARIATION 1

  Situo 1 Variation RTS on käeshoitav ühe kanaliga juhtpult elektriliste ja automaatsete ruloode ja kardinate jaoks. Võimaldab täpselt juhtida ribade kallutamist, valgus- ja soojusfunktsioone. Variation kasutamine: keskel asuva reguleerimiskettaga juhitakse täpselt ja olukorrast lähtuvalt ribade kallet, valguse intensiivsust ning soojendamisvõimsust.

 • SITUO VARIATION 5

  Situo 5 Variation RTS on käeshoitav nelja kanali ja valikukettaga juhtpult ribakardinate ning topeltribadega ruloode täpseks reguleerimiseks. Võimaldab täpselt juhtida ribade kallutamist, valgus- ja soojusfunktsioone. Variation kasutamine: keskel asuva reguleerimiskettaga juhitakse täpselt ja olukorrast lähtuvalt ribade kallet, valguse intensiivsust ja soojendamisvõimsust.

 • Telis 16 RTS

  Telis 16 RTS on keskne juhtpult kuni 16 seadmegrupi juhtimiseks. 16 lihtsalt kohandatavat kanalit. Käeshoitava juhtpuldiga Telis 16 RTS saab motoriseeritud interjööri ja eksterjööri akna- ja uksekatteid juhtida kuni 16 kanalil ning kuni 20 m raadiuses.

 • Telis 6 Chronis RTS

  Telis 6 Chronis on kuni 6 seadmegrupi juhtimiseks mõeldud keskne juhtpult, millel on taimeri programmeerimise lisavõimalus. Manuaal-/automaatrežiimide kombineerimine keskse juhtimise ja kella funktsiooniga ning täiendav taimerifunktsioon.

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist