Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

RTS-raadiosaatjad

 • Smoove Origin RTS

  Juhtmeta seinale paigaldatav RTS-lüliti, millega juhitakse ühte seadet või seadmete gruppi. Uute juhtmevabade seinale paigaldatavate RTS-lülitite valik. Palju raamiviimistlusvõimalusi.

 • Smoove RTS

  Uute juhtmevabade seinale paigaldatavate RTS-lülitite valik. Tundlik tehnoloogia, mis teeb intuitiivselt koostööd hoone kõikide ukse- ja aknaavadega. Erinevad raamide värvid: merevaigu bambusest, must, läbipaistev, hõbedane, hõbedane matt, pähkel.

  Uuri lähemalt

 • Telis 1 RTS

  Telis 1 RTS on juhtpult ühe seadme või seadmegrupi juhtimiseks. Valida saab 4 värvi vahel. RTS juhtpult ühe seadme või seadmegrupi juhtimiseks. Mugavusasendi „my“ funktsioon jätab meelde teie lemmikasendi ja rakendab selle nupu vajutamise korral automaatselt.

 • Telis 4 RTS

  Telis 4 RTS on juhtpult ühe kuni viie seadme või viie seadmegrupi juhtimiseks. Valida saab 4 värvi vahel. RTS-juhtpult ühe kuni viie seadme või viie seadmegrupi juhtimiseks. Mugavusasendi „my“ funktsioon jätab meelde teie lemmikasendi ja rakendab selle nupu vajutamise korral automaatselt.

 • Telis Soliris RTS

  Telis Soliris RTS on käeshoitav juhtpult markiiside, putukavõrkude ja turvakardinate juhtimiseks Somfy raadiotehnoloogia (RTS) abil. Sel on RTS-päikeseanduri rakendamise lisafunktsioon. Toode on saadaval erinevates värvitoonides ja laia kanalite valikuga.

 • Telis 4 Soliris RTS

  Telis Soliris RTS on nelja kanaliga juhtpult ühe automaatse tuule/päikese juhtkanaliga. Igal kanalil on üles-alla liigutamise ja peatumise funktsioon ning mugavusasendi funktsioon. Juhib Soliris RTS või Sunis WireFree RTS andurite päikesefunktsiooni ning juhib ruloo või kardina valgus- ja soojusfunktsioone.

 • Telis 1 Modulis RTS

  Telis 1 Modulis RTS on käeshoitav ühe kanaliga juhtpult elektriliste ja automaatsete ruloode ja kardinate jaoks. Võimaldab täpselt juhtida ribade kallutamist, valgus- ja soojusfunktsioone. Modulise kasutamine: keskel asuva reguleerimiskettaga juhitakse täpselt ja olukorrast lähtuvalt ribade kallet, valguse intensiivsust ning soojendamisvõimsust.

 • Telis 4 Modulis RTS

  Telis 4 Modulis RTS on käeshoitav nelja kanali ja valikukettaga juhtpult ribakardinate ning topeltribadega ruloode täpseks reguleerimiseks. Võimaldab täpselt juhtida ribade kallutamist, valgus- ja soojusfunktsioone. Modulise kasutamine: keskel asuva reguleerimiskettaga juhitakse täpselt ja olukorrast lähtuvalt ribade kallet, valguse intensiivsust ja soojendamisvõimsust.

 • Telis Modulis Soliris RTS

  Telis Modulis Soliris RTS on juhtpult päikeseandurite juhtimiseks ja ribade kallutamise, valguse ning soojuse täpseks reguleerimiseks. Juhtpult päikeseandurite juhtimiseks ja ribade kallutamise, valguse ning soojuse täpseks reguleerimiseks. Modulise kasutamine: keskel asuva reguleerimiskettaga juhitakse täpselt ja olukorrast lähtuvalt valguse intensiivsust, soojendamisvõimsust ning ribade kallet.

 • Telis 16 RTS

  Telis 16 RTS on keskne juhtpult kuni 16 seadmegrupi juhtimiseks. 16 lihtsalt kohandatavat kanalit. Käeshoitava juhtpuldiga Telis 16 RTS saab motoriseeritud interjööri ja eksterjööri akna- ja uksekatteid juhtida kuni 16 kanalil ning kuni 20 m raadiuses.

 • Telis 6 Chronis RTS

  Telis 6 Chronis on kuni 6 seadmegrupi juhtimiseks mõeldud keskne juhtpult, millel on taimeri programmeerimise lisavõimalus. Manuaal-/automaatrežiimide kombineerimine keskse juhtimise ja kella funktsiooniga ning täiendav taimerifunktsioon.

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist