Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Putukavõrgud

Putukavõrrgud

Kevade saabudes, soovime aina rohkem aknaid avatuna hoida ja ruumides värsket õhku nautida. Kuniks teie täidate ruume värske õhuga, tulevad ruumi ka tüütud putukad. Putukavõrk säästab teid sääskedest, kärbestest jm putukatest, õhus lendlevatest taimeseemnetest, papliebemetest ning ka õietolmu eest, mis on eriti oluline allergikutele. Putukavõrk laseb õhul vabalt liikuda, kuid peatab õuest tulevat prahti. Lisaks on putukavõrgud vastupidavast materjalist, mis on ilmastikukindlad ja peavad vastu vihmale, tuulele ning päiksele.

Koduloomade omanikele on putukavõrgud mitte ainult putukate ja prahi tõrjeks vaid kaitsevad ka loomade turvalisust. Võrgud on vastupidavast materjalist, mistõttu peatavad need välja pääseda üritavat looma. Avatud aken ilma kaitseta on loomale ohtlik, samuti ülespoole avatud aken. Putukavõrgud lubavad aknaid lahti hoida koduloomade pärast muretsemata.

Putukavõrkude  paigaldus

Putukavõrke saab paigaldada nii erineva kujuga akendele kui ustele (näiteks rõdu- ja terrassiustele). Pakume ruloo vedrumehhanismil töötavaid putukavõrke, mis kinnitatakse aknaraami väliskülje profiilile. Ruloostiilis putukavõrgud ei sega uksest käimist, kuna katet saab üles tõmmata. Samuti ei riku putukavõrk akna või ukse välimust, kuna võrk on stiilses aga tagasihoidlikus profiilis. Profiil on valmistatud vastupidavast alumiiniumistning valida on valge või enda tooni järgi (RAL toon) raami vahel. Putukavõrgu kangas ei riiva silma, kuna on peaaegu nähtamatu ega muuda märkimisväärselt akna välimust.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist