Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Melamiinraamiga liuguks

Aasta-aastalt kasvab nende inimeste hulk, kes soovivad sisekujunduses näha naturaalseid puidutoone.

Melamiinraamiga liuguksed on funktsioonilt praktilised ja kaasaegsed, ent nende välisviimistlus loob mulje looduslähedasest, hubasest ja soojast õhkkonnast. Kui liuguks on mõeldud olema mitte pelgalt ruumijagaja, vaid osa isikupärasest interjöörist, siis on melamiinraam just õige valik.

Iseäranis hea on melamiinraami kasutada näiteks siis, kui soovitakse sisekujunduses kasutada jaapani ja hiina ruumidele iseloomulikke liuguksi, mis samal ajal peavad mõjuma naturaalse, ehtsa, puhta ja loodussõbralikuna. Melamiinraamiga liuguksed saab kujundada selliselt, et nad mõjuvad väärispuidust sirmina.

Mis on melamiin?

Melamiin on vaiguga immutatud paber (paksusega u 0,2 mm), millega kaetakse mööbliplaat. Ehkki dekooripaberite valik on väga lai, eelistatakse naturaalse puidu imitatsiooniga toone.

Melamiiniga kaetud mööbel jätab samasuguse mulje nagu täispuit, on aga palju taskukohasem ning ka keskkonnasõbralikum, sest tõelist väärispuitu ei ole tarvis kasutada. Melamiinplaati kasutatakse mööblitööstuses peamiselt kapikorpuste ja uste valmistamisel (näiteks köögimööbel, bürookapid).

Kui aastaid tagasi suhtusid sisekujundajad melamiiniga kaetud mööblisse mõninga eelarvamusega, siis tänapäeval on materjali kvaliteet, välimus ja vastupidavus sellised, et kasutajad nendivad üksmeelselt – melamiini eelistamine on olnud hea otsus.

Melamiinraamiga liuguste omadused

Kuna melamiinraamiga liuguste puhul pole puidu hinnast tingitud hinnaerinevusi, siis saate valida just sellise puidutooni, mis teie unistuste mööblil olema peaks – kas siis hele kasepuu või tume tammepuit, hele või tume pähklipuu vm.

Melamiinraamiga liuguste võimalikud toonid on

  • valge
  • kask
  • tamm venza
  • hele pähkel
  • tume pähkel
  • valge saar
  • wenge
  • tamm antratsiit

Paroni melamiinraamiga liuguste puhul kasutame melamiinkattega ning 92 mm laiust püstprofiili. Valikus on kahte tüüpi reeling– ja süvistatud käepidemeid.

pictureÜla- ja alarattad on võimalik peita rõhtprofiilide sisse, tänu millele saab neid kasutada nii garderoobiuksena kui ruumidevahelise vaheuksena. Melamiinraamiga liuguste üla- ja alatattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Paroni liuguste spetsiaalsed suurt raskust taluvad alarattad võimaldavad neid raskeid uksi teha laiusega kuni 1200 mm ja kõrgusega kuni 2750 mm.

Melamiinraamiga liuguksed on vastupidavad ning kerged puhastada.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist