Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Liuguksed

Liuguksed on populaarne lahendus nii kodudes kui kontorites, sest neil on väga kõrge praktiline väärtus, muutes teie ruumid mitmekülgseks, multifunktsionaalseks ja efektiivseks. Liuguksed on tänu laiale materjali- ja värvivalikule kaunid ning elegantsed mistõttu sobivad erinevat stiili interjööriga.

Mustad liuguksed

Liuguksi kasutatakse eelkõige kapi- ja garderoobisüsteemide ustena kuid ka vaheseintena. Liugsüsteemiga uksed liiguvad rullikutel paralleelselt põrandaga, mis hoiab kokku ruumi ja aitab seda optimaalselt kasutada uste avamisruumi arvelt.

Miks liuguksed?

Abimees kodus ja kontoris

Oleme harjunud nägema liuguksi garderoobikappide ees, kuid lükanduks on hea vahend ka vastavalt vajadusele ruumi kohandamiseks. Lükandustega saad eraldada ruumi erinevaid osasid, näiteks luua elutuppa eraldatud töönurga. Võrreldes vaheseina paigaldamisega jääb liuguksega tulemus avaram ja paindlikum.

Samuti on liuguksed heaks alternatiiviks klassikalistele sisse- või väljapoole avanevatele ustele, seda eriti kitsastes oludes. Kuna lükanduks liigub mugavalt küljele, ei nõua see muud, kui vaba seinaruumi ühel pool ust.

Kaitse tolmu ja pleekimise eest

Lükanduks garderoobi või panipaiga ees kaitseb rõivaid ja muid esemeid tolmu ning pleekimise eest. Samuti ei pea sa muretsema, kui sul pole olnud aega riiuleid korrastada, sest uksed hoiavad ka privaatsust, kaitstes kapi sisu uudishimulike pilkude eest. Liuguksed liiguvad tänu spetsiaalsele mehhanismile sujuvalt, kergelt ja hääletult tagades kasutajamugavuse ja ohutuse.

Sina ütled mõõdud

Esiku liuguksed

Uksed valmistatakse vastavalt sinu vajadusele, mistõttu võid olla kindel, et need sobivad ideaalselt sinu koju või kontorisse. Kõik liuguksed valmistatakse ruumi vajadusi ning mõõtmeid arvestades. Tavaliselt kinnitatakse liuguksed põrandale ja lakke paigaldatud ala- ja ülasiinidele, mida mööda uksed kinni ja lahti rulluvad. Võimalik on paigaldada ka rippsiinidega liuguksi. Saadaval on laias valikus ja värvitoonis profiilid ja uksesisud. Võid edastada meile mõõdud või veelgi lihtsam – tuleme ise kohapeale, mõõdame ning hiljem paigaldame.

Kasuta ruumi maksimaalselt ära

Lükanduksed ei võta avanedes ruumi, mistõttu sobivad need suurepäraselt kitsastesse oludesse: esikusse, koridori, väikesesse ruumi. Rullikutega siinidel liikuvaid lükanduksi on kerge avada ja sulgeda ning hoolimata asendist ei jää nad toas kõndimisel või toimetamisel ette. Liuguksed sobivad suurepäraselt asendama ka tavalisi uksi.

Liuguks aitab sisekujundusel

Liuguksed kinnitatakse üla- ja alasiiniga profiili vahele või rippsiiniga lakke. Uksesisudena kasutatakse erinevaid materjale nagu klaasid, peeglid, puidutoonides melamiinid, bambused jm. Kõik peeglid ja klaasid on kaetud turvakilega. Materjale on võimalik omavahel kombineerida ja luua igasse interjööri ainulaadne liuguste süsteem. Ainsana Eestis toodame puitlaudist jäljendavaid alumiiniumsisuga liuguksi.

Erinevaid võimalusi liuguste kujundamiseks on palju ning sobiva lahenduse leidmiseks tuleb vaid oma fantaasial lennata lasta.

Lisaks ukse sisule saad valida ka meelepärase profiili:

Alumiiniumprofiil

Liuguksed magamistuppa

Meie tootevalikusse kuulub 6 tüüpi alumiiniumprofiile: Classic, Elegance, Prestige, Symphony, Master ja Exclusive. Kõik alumiiniumraamid on kvaliteetsed ja vastupidavad ning neid iseloomustab parim hinna kvaliteedi suhe.

Prestige, Symphony, Master ja Exclusive raamidel on üla- ja alarattad peidetud rõhtprofiilide sisse, mistõttu on need sobilikud ka vaheusteks ja läbipaistva klaasi kasutamiseks. Profiili üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning vedrumehhanism takistab alasiinist väljahüppamist. Kõiki alumiiniumprofiile on võimalik värvida RAL kataloogi alusel.

Melamiinraam

Liuguksed klaasistParon melamiinraam on puiduimitatsiooniga naturaalse ilmega profiil. Paron profiili alarattad taluvad suuri raskusi, mistõttu saab kasutada suuremaid ja raskemaid uksi. Üla- ja alarattad on võimalik peita rõhtprofiilide sisse, mis annab neile lisaks garderoobiuksena kasutamisele võimaluse kasutamiseks ruumidevahelise vaheuksena.

Raami on saadaval erinevates toonides: valge, kask, tamm venza, hele pähkel, tume pähkel, valge saar, wenge, tamm antratsiit.

Spoonraam

Liuguksed spoonistSarnaselt melamiinraamiga on spoonprofiil naturaalse ja pehmema ilmega. Ka tehnilistelt omadustelt sarnaneb Paroniga, kannatades suuri raskuseid ja olles sobilik vaheseinaks. Toonivalikus on kask ja tamm.

Liuguksed on funktsionaalne ja ruumi säästev lahendus nii garderoobiustena kui ruumieraldajana. Lai profiili ja täitematerjalivalik tagab ainulaadse liugustesüsteemi igale maitsele.

Kui arvad, et liugksed võiksid ka sinu kodus abiks olla, siis võta meiega ühendust ja küsi pakkumist.
Tallinnas tule meile salongi külla aadressil Kadaka tee 133, Mustamäel.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist