Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kardinad

kardinad, püstlamellkardinad
kardinad
Kardinad, ribikardinad

Kardinad kaitsevad siseruume võõraste pilkude eest, reguleerivad tubades temperatuuri ja valgushulka ning on mitmekülgne sisekujunduselement. Tänu laiale materjalide ja stiilide valikule leiad Avaekspertidest sobivad kardinad igale aknale olenemata selle kujust ja asukohast. Pakume sobivaid lahendusi koju, kontorisse, suvilasse, peosaali, vannituppa jne.

Praktilised ja aknaid kaunistavad kardinad

Aknakatted jagunevad laias laastus kaheks – funktsionaalsed ja dekoratiivsed kardinad. Meelepärase disainiga kardinate paigaldamine on suurepärane viis tubade värskendamiseks ja isikupärastamiseks.

Dekoratiivkardinad

Dekoratiivkardinate valikus on erinevaid värve, mustreid ja kaunistusi, õhulisi ning paksematest kangastest materjale – sobiva lahenduse tellimisel lase vaid fantaasial lennata.

Funktsionaalsed kardinad

Lisaks akna ja toa kaunistamisele täiedavad funktsionaalsed aknakatted ka mingit ülesannet, näiteks:

  • pimendavad kardinad – ideaalne lahendus, kui sulle meeldib hommikul kauem magada ja sa ei taha, et päikesevalgus su und segaks;
  • soojustpeegeldavad – aitavad ruumi talvel soojemana ja suvel külmemana hoida, nii saad kokku hoida küttearvetelt ja ei pea suvel nii palju konditsioneeri kasutama;
  • müra vähendavad – paksust tekstiilist kangad muudavad väljast tulevat müra isoleerides elu- ja tööruumides viibimise meeldivamaks;
  • mootoriga – suurepärane lahendus, kui sinu kodus on palju aknaid või neile on keeruline ligi pääseda: piisab vaid ühest nupuvajutusest, et kõik kardinad oleksid soovitud asendis.

Loomulikult ei pea sa valima ühe või teise vahel – kardinad saavad samaaegselt olla väga praktilised ja ka efektseks disainielemendiks.

Millest alustada kardinate valimisel?

Kardina valik sõltub ruumi otstarbest, akende paiknevusest, soovitud funktsionaalsusest, eelistatud disainist ja paljudest muudest teguritest. Kuna uusi aknakatete lahendusi lisandub pidevalt ning ka trendid muutuvad, soovitame kardinate valikut alustada erinevate kardina tüüpidega tutvumisest. Kliki paremal olevatel kardinate tüüpide nimetustel, et lisaks lugeda või küsi pakkumist.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist