Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Mootoriga rulood

Elektroonilised avamissüsteemid on saadaval erinevatele aknakatetele – ka praktilistele ruloodele. Somfy mootoriga rulood on stiilsed, nutikad ja diskreetsed.

Miks valida mootoriga ruloo?

Kui sind võlub rulookardina praktilisus, siis mootoriga ruloo on järgmine aste. Miks on elektrooniline ruloode avamissüsteem aina rohkem levinud?

  • Kättesaadav luksus – kui oled juba valinud mõne esteetilisema kanga või soovid lisada veidike edevust enda ruloole, siis mootorlahendus on hea valik.
  • Lihtne kasutada – rulood on sageli käeulatusest väljas, elektroonilise süsteemiga ei pea hakkama ronima. Ka käeulatuses ruloosid on mugav niimoodi avada.
  • Privaatsus ja säästlikkus – mootoriga ruloo on seadistatav avama ja sulgema vastavalt valgusele ja kellaajale. Aknakate ei unune lahti ja sulgub täpselt õigel hetkel.
  • Nutikas rakendus – Somfy mootorid töötavad myLinkTM-rakendusega, mis võimaldavad ruloosid liigutada kas või teises maailma otsas.

Olenemata sellest, kas soovid pimendavat või moekamat rulood, mootor hõlbustab nende kasutamist. Kui soovid tuua koju nutikat süsteemi, siis mootoriga ruloo on õige valik!

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist