Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Voldikkardinad

Voldikkardin on voltidena suletav-avatav tekstiilmaterjalist aknakate.
Voldikkardin ühendab trendikuse, universaalsuse ja praktilisuse.

Voldikkardina eelised

 • Voldikkardin on tugev ja vastupidav ning kaitseb hästi ereda päikese eest, aidates vajadusel reguleerida toatemperatuuri ning säästa kütet. Tänapäeva voldikkardinates kasutatavad materjalid on niiskus-, hallitus- ja luitumiskindlad, neid on lihtne puhastada. Voldikkardin võib olla erineva paksusega, isegi pimendav. Kardina materjali on immutatud spetsiaalse vahendiga, et see püsiks plisseerituna.
 • Sobib erilise kujuga akendele (ümmargused, ovaalsed, kolmnurksed, trapetsikujulised), sest neid on võimalik valmistada mitmesuguses vormis.
 • Mõned mudelid on avatavad ülalt alla, varjates niimoodi akna alumise poole ning lastes ülevalt valgust sisse.
 • Harilikult kinnitatakse voldikkardin ülevalt akna külge, aga lisaks tavalisele kinnitusele võite lisaks valida ka alakinnituse, mis tagab, et voldikkardin seisab alati korralikult paigal ega hakka nt  tuuletõmbuse käes lehvima – sageli tuulutatavates ruumides on see tihti probleemiks. Katuse- ja laeakende korral kasutatakse fikseeri­miseks peenikesi trosse, mis tagavad korrektse liikumise ning väldivad kardina läbikaardumist.
 • Akende ette, mida ei avata, võib riputada ainult ülevalt kinnitatud voldik­kardina, mis oma lihtsama konstruktsiooni tõttu on ka hinnalt soodsam.
 • Voldikkardinat saab tõmmata kinni-lahti nöörist või käepidemest, viimane variant jätab korrektsema mulje; voldikkardin võib olla juhitav ka mootori ja puldiga.

Meil on pakkuda lai valik erinevat värvi voldikkardinate tekstiilist sisusid.

Et leiaksid sobiva voldikkardina igale aknale, täiendasime hiljuti ka profiilide valikut.

Standardvalikus on viis värvi:

 • valge,
 • hõbe,
 • messing,
 • must-pruun,
 • antrasiit,

 

Akna mõõtmine voldikkardina paigaldamiseks

Voldikkardina paigaldamine

Voldikkardin SLIDE

Voldikkardin VS2 Slide paigaldatakse aknale liimitavate profiilide abil. Puudub vajadus aukude puurimiseks ning kardina saab ka pärast aastate pikkust kasutamist (liimi) jääkideta eemaldada! Laiemate küljeprofiilide abil on nüüd kardinatega võimalik saavutada peaaegu täielik pimendusefekt. Uuenduslik süsteem võimaldab tootelaiust kuni 180cm – ideaalne kaasaegsetele suurtele akendele!

Slide voldikkardina puhul ei ole enam kasutusel väljaulatuvaid käepidemeid. Tänu uudsele kangaprofiilile on kardina liigutamine nüüd veelgi mugavam, lisaks ei lase magnetkinnitused ka kõige raskemal kardinal alla vajuda.

Profiili toonidest on lisaks varasemale valgele ja hallile saadaval ka antratsiit (RAL7016).

Voldikkardin Slide – uuenduslik saksa disain kõige nõudlikumale maitsele!

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist