Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kardinapuud ja -siinid

Kardinapuud ja -siinid on aknakatete vaieldamatu klassika

Ehkki kardinapuu külge riputatud tekstiilkardinad pole ammu enam ainus variant akende katmiseks, on need siiski kõige levinumaks lahenduseks, mis esimesena pähe tulevad. Valik on ka selles vallas ühe täienenud ning nüüd sõltub sobilike kardinapuude ja -siinide leidmine tellija maitsest, ruumi intrerjöörist, eeldatavast maksumusest, kardinate kangast, kaalust ja funktsioonist.

Meie pakume järgmisi võimalusi kardinakandurite valikuks: 

  • Kardinapuud ehk torupuud. Need on kõige dekoratiivsemad ning sageli nõutud aja­loolise või luksusliku sisekujunduse taotlemisel. Võimalik on valida kardinapuud, mille materjal ja töötlus on iseseisvad ruumikaunistuselemendid, või siis vastupidi – tagasi­hoidlikud, peaaegu tähelepandamatud kardinapuud, mis tõstavad esile kardina­teks­tii­li omapära.
  • Alumiiniumsiinid. Need on tänapäeval eelistatuimad kardinakandurid, sest siinide kasutusvõimalused on väga laiad: nende hulgas leidub nii kitsama kui laiema profiiliga siine, nöörjuhtimisega või mootoriga varustatud kandureid. Siinid on võimalik paigu­ta­da nii, et need jäävad tektiilkardina serva taga peaaegu nähtamatuks. Ideaalsed on siinid niššides või karniiside taga, kus ei ole sügavuses palju paigaldusruumi. Kohta­des, kus juurdepääs on raskendatud, kardinad on rasked ja kõrged või neid tuleb tihti liigutada, on hea kasutada nöörjuhtimisega või elektriajamiga siine. Siinide profiili­valik on lai, eelistatuimateks värvideks valge, hõbedane ja messing. Siine on võimalik painutada, viimaks siini otsad seinani või jälgimaks akna kaarjat kuju. Siine saab omavahel jätkata vajaliku pikkuseni.
  • Nöörjuhtimisega alumiiniumsiinid
  • Glydea mootoriga siinid. See on kardinakandurite kõige esinduslikum variant. Elektri­ajamiga kardinad on tippklassi kuuluvate projektide, näiteks soliidsete hotellide, luksus­elamute ning koosoleku- ja konverentsiruumide puhul juba tavaks saanud. Glydea siinimehhanism on silmatorkamatu, paindlik javastupidav, võimaldades väga mitmekesiseid lahendusi vastavalt tellija soovile. Glydea mootoriga siinid tagavad mugavuse, mida kõrgema hinnaklassi ruumide juures täna juba iseendastmõiste­ta­vaks peetakse. Teenindav personal saab tegutseda märkamatult, samuti on elektrili­selt reguleeritud ajamehhanismi abil võimalik kardinaid ette ja taha tõmmata sõltumata sellest, kas omanik on kohal, suurendades nõnda turvalisust.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist