Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

RTS-andurid

 • Eolis RTS-andur

  Eolis RTS on raadiosidel põhinev tuuleanduriga juhtsüsteem, mis on mõeldud just Altus RTS ja Orea RTS mootoritele ning LT-mootoritele välistingimustesse. Tuule kiirust mõõdab RTS-andur Eolis. Eolise RTS-andurile saab seadistada tuule kiiruse lävendi. Kui tuul on liiga tugev, saab ajam automaatselt ülesliikumise käskluse. Tuuleautomaatika on turvafunktsioon, mis on alati aktiveeritud.

 • Eolis 3D Wirefree RTS

  Eolis 3D Wirefree RTS-andurit kasutatakse koos RTS- ja LT RTS-välismootoritega. Eolis 3D juhtmevaba RTS-andur tuvastab tugevast tuulest tingitud vibratsioonid ning sulgeb markiisi automaatselt, et kaitsta teie äraolekul markiisi kangast, mehhanismi ja teie vara. Eolis 3D juhtmevaba RTS-andur kestab kaua ega vaja hooldust. Kui patarei hakkab tühjaks saama, kuvatakse märganne, misjärel on patareid lihtne ise vahetada.

 • Soliris RTS-andur

  Soliris RTS-andurit kasutatakse koos Altus RTS- ja LT RTS-välismootoritega (markiisid/rulood ja kardinad/turvakardinad). SOLIRIS RTS 24V KIT Automaatne päikese- ja tuuleandur. Soliris RTS päikese- ja tuuleandur juhib motoriseeritud RTS-süsteemi tooteid automaatselt lähtuvalt ilmaoludest.

 • Sunis Wirefree RTS

  Sunis Wirefree RTS-päikeseandur on mõeldud markiiside automaatseks avamiseks, kui päike paistab. Mõeldud Altus RTS-, Orea RTS- ning LT-välismootoritele. 100% autonoomne raadio-päikeseandur markiisidele, putukavõrkudele ja turvakardinatele. Nutikas ja autonoomne fassaaditoode: tõhus seal, kus vaja.

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist