Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Konksudega kinnitatav mini rulookardin

Mini rulookardin on lihtsalt paigaldatav aknakate. Kinnitatakse akna või ukse külge kruvidega või ilma, auke tegemata, raami külge konksude abil. Ruloo on üles-alla juhitav kettmehhanismiga. Mini rulookardinat on lihtne kombineerida tekstiilkardinaga. Sel juhul võib tekstiilkardinale jääda puhtalt dekoratiivne roll, ruloo aga reguleerib valgust ja privaatsust.

Konstruktsioon

Mini rulookardinat on võimalik paigaldada aknaava peale seinale kui ka aknaraamile. Eelis aknaraamile paigaldamisel on mini ruloo puhul tema väike mehhanism ja ka paigaldamise lihtsus, mis võimadab aknakatet aknale paigaldada ilma auke tegemata konksude abil. 

Aknaraamile paigaldatud mini rulookardin ei sega akna avamist ega jää rippuma, vaid allääres olevas tunnelis on metall-latt ning akna alumises ääres magnetid, mis akna avamisel võtavad metall-lati enda külge ja kardin ei jää rippuma.picture (5)

1. Kronstein
2. Kangatoru
3. Kettmehhanism
4. Nullpea
5. Kinnituskonks
6. Juhtkett
7.Juhtketi lukk
8. Kahepoolne teip

Kettmehhanismiga ruloo puhul tuleb tõmmata vaheldumisi juhtketi harudest- ühest tõmmates ruloo tõuseb üles, teisest tõmmates laskub alla.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist