Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Fassaadi ribakardin

Z90
Z90-2

Fassaadi ribakardin kaitseb efektiivselt siseruume ülekuumenemise eest. Need kardinad on üldjuhul mõeldud paigaldamiseks hoone välisküljele, kuid teatud mudeleid on võimalik kasutada ka sisetingimustes. Fassaadi ribakardin takistab suurema osa päikesekiirguse tuppa jõudmist, muutes samal ajal maja välimuse huvitavaks ja tänapäevaseks.

Fassaadi ribakardina funktsioonid:

  • Kaitseb efektiivselt päikesekiirguse eest.
  • Tagab privaatsuse.
  • Annab fassaadile modernse ilme.

Meie fassaadi ribakardinad on saadaval väga laias värvivalikus.

Pakutavaid kardina tüüpe on kaks: C-kujuliste ribadega kardinaid, millega reguleerida tuppa tulevat valgust ja varjata end soovimatute pilkude eest; ning Z-kujuliste ribadega, millega saab edukalt summutada välismüra ja teha toa soovi korral praktiliselt pimedaks.

Ribad on toodetud õhukesest alumiiniumist, mis on kokku panduna väga kompaktsed. Tänu C- või Z-tähte meenutavale kujule on ribad väga stabiilsed. Ühe riba laius sõltub mudelist, jäädes umbes 5 ja 9 cm vahele. Kogu kardina maksimumlaius sõltub mudelist, ulatudes kuni 4,5 meetrini, maksimumkõrgus võib teatud juhtudel olla isegi kuni 5 meetrit.

Tekstiilelemendid, näiteks tõstelint ja ribasid toetav redel, on valmistatud vastupidavast, venimis- ja kulumiskindlast polüestrist, mis on termotöödeldud, ilmastiku- ja UV-kindlad.

Ribakardinad paigaldatakse fassaadile minimalistlikesse kassettidesse, mis annab kardinatele korrektse viimistluse ja muudab need vastupidavaks ka tormituultele.

Fassaadi ribakardinaid saab juhtida käsitsi või mootoriga, lülitist või puldist, aga ka automaatselt. Näiteks on neile võimalik lisada täielik ilmastikuautomaatika või päikeseandurid. Kõik pakutavad lahendused on pärit Euroopa juhtivatelt tootjatelt.

Tutvu fassaadi ribakardinate erinevate mudelitega lehe allosas:

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist