Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Alumiiniumist välisribakardin Z90

Tänu oma ainulaadsele kujule saab kardinat Z90 peaaegu täielikult sulgeda – tavapärase kuju korral ei ole see võimalik. Ribade kaldenurga sujuv muutmine annab võimaluse valgustugevust vabalt sättida, sõltuvalt individuaalsetest vajadustest, muutes ruumi sisekeskkonna seeläbi meeldivamaks. Süsteem Z90 kassetis, mis on mõeldud paigaldamiseks nii fassaadile kui ka moodulitena.picture (1)

Z90 välisribakardina eelised:

  • Z-kujulised, müra summutava profiiliga ribad
  • tagab täieliku varjestuse
  • lai värvivalik
  • käsiajam (vänt) või elektriajam
  • maksimummõõtmed: laius 4,5 m, kõrgus 4,5 m või laius 3,2 m, kõrgus 5 m
  • kasutamiseks välitingimustes

Ajam ja automaatika

Pakume juhtivate Euroopa tootjate lahendusi, näiteks täielikku ilmastikuautomaatikat, päikeseandureid, vaikseid mootoreid, saatja-vastuvõtjaga mootoreid, kaugjuhtimispulte.

Kassett

Ribakardinate kattekassett on valmistatud 1,2 mm või 2,0 mm paksusest lehtalumiiniumist. Sõltuvalt konfiguratsioonist saab seda kohandada mitmesugustele fassaadilahendustele sobivaks. Saadaval on ka ekstrudeeritud alumiiniumist valmistatud ovaalne kassett, mis toetub konstruktsiooni kandeelemendiks olevatele külgjuhikutele. See süsteem on mõeldud kasutamiseks sõrestikfassaadidel, samuti harilikel fassaadidel.

Tekstiilelemendid

Süsteem Hagofix® – aramiidiga (materjal, mida kasutatakse näiteks kuulivestides) kahekordselt tugevdatud polüesterkiud koos lindiga on Z90 ribade kandekonstruktsiooniks. Neid tekstiile iseloomustavad suur venimis- ja kulumiskindlus, neid on termotöödeldud ning need on ilmastiku- ja UV-kindlad.

Tootja jätab endale õiguse muuta ja/või täiustada disaini ja konstruktsiooni.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist