Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kettmehhanismiga rulookardin

Rulookardin
Rulookardin

Rulookardinad sobivad suurepäraselt täitma praktilist eesmärki, samas võib hoolikalt valitud ruloo olla sisekujunduses efektne element. Kuna rulood on väga kerged kombineerida tekstiilkardinatega, võib viimastele jätta vaid õhulise dekoratiivse ja kaunistava rolli. Nii on ruloode eesmärgiks eelkõige valguse reguleerimine ja privaatse õhkkonna loomine.

Rulookardinale on võimalik lisada erinevaid allääri.

Konstruktsioon

Ruloode konstruktsioon on lihtne ja lakooniline, rõhutades ja tuues esile aknaraami. Rulookardinad on kettmehhanismiga, mille abil on neid mugav liigutada üles-alla. Keti pikkus rulookardinal on 150 cm. Rulookardinale on võimalik lisada üles-alla liigutamiseks ka elektriajam, mida saab juhtida “targa maja süsteemist”.

 Kettmehhanismiga rulookardin
1. Kronstein
2. Kangatoru
3. Kettmehhanism
4. Nullpea fiksaator

Kettmehhanismiga ruloo puhul tõmba vaheldumisi juhtketi harudest- ühest tõmmates ruloo tõuseb üles, teisest tõmmates laskub alla.

Paigaldamine

Rulookardinat on võimalik paigaldada aknaavasse või aknaava peale seinale või aknaraamile.

Hooldus

Normaalse kasutamise korral ei vaja kardina mehhanism erilist hooldust väga pika aja jooksul. Kergelt määrdunud või tolmunud kangast võib puhastada niiske lapiga, vältides samal ajal materjali märgumist ja kortsumist.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist