Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

RTS-vastuvõtjad

 • Centralis UNO RTS-vastuvõtja

  Juhtmeühendusega lüliti ühe motoriseeritud ja sisseehitatud RTS-vastuvõtjaga seadme juhtimiseks, et lisada olemasolevatele juhtmega paigaldistele raadiojuhtimise lisavõimalusi.

 • Ruloode seinasisene RTS-vastuvõtja

  See Somfy mikrovastuvõtja võimaldab valgust juhtida juhtpuldiga ilma, et olemasolevat lülitit oleks vaja vahetada. Tänu valguse juhtimisele RTS-vastuvõtjaga ei ole tulede kustutamiseks vaja ise toast-tuppa käia, selleks on mikrovastuvõtja! Kõike saab juhtida ühe juhtpuldiga.

 • Universaalne õhuke RTS-vastuvõtja

  Mõeldud raadiosüsteemi lihtsaks paigaldamiseks vanemale seadmele või standardse pistik-ajamiga markiisi hilisemaks motoriseerimiseks (tuul, päike, vihm).

 • Universaalne RTS-vastuvõtja

  Universaalne RTS-vastuvõtja on raadiovastuvõtja, mis võimaldab päiksekaitse automaatset juhtimist vastavalt päikesevalguse intensiivsusele kombineerituna RTS-päikeseanduriga ning kaitset tuule eest kombineerituna RTS-tuuleanduriga.

 • Soliris Modulis õhuke RTS-vastuvõtja

  Kompaktne pistikuga raadiovastuvõtja (vahepistikuna) välise ribakardina ajami juhtimiseks tavaliselt käeshoitava raadiosaatja Telis Modulis RTS (valikukettaga juhtimine) abil. Tööaega ei ole vaja seadistada. Uus paindlik tuule- ja päikeseautomaatika.

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist