Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Rulood

Rulookardinad sobivad suurepäraselt täitma praktilist eesmärki, samas võib hoolikalt valitud ruloo olla sisekujunduses efektne element.

Ruloosid valmistatakse nii sise- kui ka välistingimustesse, päikest tagasi peegeldavaid ja pimendavaid, screen-kangast, puidust ja bambusest – parim ruloomaterjal on aga tiheda ja ühtlase koega tugev kangas, mis on vastupidav ja praktiline.

Ruloode eelised

  • Kaitseb päikesekiirguse eest ja tagab privaatsuse

Suvine päikesevalgus on väga intensiivne ja võib päevasel ajal toa kuumaks kütta. Samuti pleegitab otsene päikesevalgus ruumis olevat mööblit ja inventaari ning segab päevasel ajal televiisori vaatamist.

  • Pimendava või temperatuuri reguleeriva funktsiooniga

Kodustes tingimustes aitavad pimendavad kardinad magamistuba hubasemaks muuta, teha lõunauinakud lastetoas mõnusamaks või muuta elutoas televiisori vaatamine mõnusaks. Ka koduses töönurgas on valguse reguleerimine oluline ja aitab tõsta tööviljakust.

Kontoris on ruloo asendamatu abimees, eriti suurtes ja avarates ruumides paljude akendega. Pimendavad kardinad aitavad reguleerida valguse taset ruumis, mis on oluline mugava töökeskkonna loomisel.

  • Dekoratiivsete kangaste kasutamisel ruumikujunduselement

Ruloosid on väga kerge kombineerida tekstiilkardinatega, siis võib viimastele jätta vaid õhulise dekoratiivse ja kaunistava rolli. Ruloode konstruktsioon on lihtne ja lakooniline, rõhutades ja tuues esile aknaraami.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist