Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Ruloode tellimine paneb sisekujundusele punkti

Kevad ja suvi on elamisele uue ilma andmiseks kõige parem aeg – siis on selleks piisavalt valgust ja tavaliselt ka vaba aega. Et ruumi uus mulje oleks stiilne ja terviklik, tasub plaani võtta ka ruloode tellimine või väljavahetamine. Kevadisi ideid ruloode valimiseks leiad siit: Rulookardin –  kevadel aknale uus kuub!

Ruloode tellimine

Tapeet, pehme mööbel ja ruloo – kõik ühes stiilis

Kui plaanid sisekujunduses kasutada erilisi tapeete-kangaid, siis tuleks ruloode peale mõtlema hakata juba tapeeti valides. Tapeedisalongid pakuvad võimalust tellida tapeediga samas stiilis sisustuskangaid, mis sobivad pehme mööbli katmiseks, tekstiilkardinateks ning ruloode valmistamiseks. Nende juures on parimad disainerid on kandnud hoolt selle eest, et tapeet ja kangas teineteist täiustaksid – toonid ja mustrielemendid on samad, ent kireva seinakatte juurde on sobitatud rahulikum sisustus­kangas või, vastupidi, tagasihoidlikku tapeeti elavdavad suuremustrilised kangad.

Kui soovid kogu toa ühes stiilis kujundada, siis peaks arvestama, et tellitud kauba kätte­saamiseni võib minna mitu nädalat ning ka ruloo tellimisest selle valmimiseni kulub veidi aega, sellepärast on just praegu parim aeg oma fantaasial lennata lasta ning vajalikud materjalid ära tellida.

Õige kangas tunneb sind ära!

Muidugi on olemas kiirem ja märksa taskukohasem lahendus sobiva rulookanga leidmiseks – meie suures valikus on nii tavalisi, poolpimendavaid kui pimendavaid kangaid kõikvõimalikes toonides ning laia mustrivalikuga. Et valikus lihtsam orienteeruda oleks, siis tasub rääkida oma soovidest meie konsultandile, kes oskab siis juhtida tähelepanu just nendele kangastele, mis võiksid sinu kujunduskontseptsiooniga sobida.

Mõned soovitused oleme ka siia kirja pannud:

Valiku tegemine on kergem, kui sul salongi tulles on kas või umbmääranegi ettekujutus sellest, millist tulemust sa ootad. Liiga põhjalikult pole oma soove vaja enne paika panna, sest võib-olla inspireerib sind just mõni konkreetne kangas, nii et kohe tead – see ja just see on kardin, mida ma vajan!

Aitame sind mõõdu võtmisel

Ruloode tellimine nõuab täpseid mõõte. Et ära hoida toote kättesaamisel ebameeldivaid üllatusi – „oi, selle peale ma ei mõelnudki!“ –, siis soovitame lasta meie konsultandil aken üle mõõta ning koos temaga otsustada, kui suurt rulood oleks tarvis, et kardin ideaalselt oma funktsiooni täidaks. Muidugi võid akna ka ise ära mõõta ning salongis aitab konsultant õiged mõõdud välja arvestada.

Loe ruloode kohta rohkem

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist