Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kardinate, ruloode ja muude aknakatete paigaldus

Kvaliteetne aknakatete paigaldus tagab kardinate hea liikuvuse ning kena lõppmulje. Klassikaliste tekstiilkardinate puhul on paigaldusviise mitu. Ruloode, ribakardinate ja teiste kardinatüüpide puhul on erinevaid võimalusi vähem ning parimaks lõpptulemuseks tuleb tavaliselt lihtsalt juhendit järgida.

Paigaldusviis selgita välja enne aknakatete tellimist

picture (31)Enne kui meelepärased aknakatted ära tellid, vali välja sobiv paigaldusviis. Näiteks kui soovid tekstiilkardinad kardinapuuga seina külge panna, siis tee kindlaks, kas pinnal on piisav kandevõime. Vastasel juhul võib kardinapuu koos kardinatega ootamatult alla kukkuda ja suured augud seina sisse jätta.

Tekstiilkardinate paigaldus

Enamlevinud võimalused tekstiilkardinate paigalduseks on järgmised:

  • Toru- ehk kardinapuule ööside või klambritega. Kardinapuu külge saad kinnitada nii raskemaid külgkardinaid kui ka õhemaid läbipaistvaid tüllkardinaid. Külgkardinatele teeme ööse alati paarisarv, nii on tagatud kardinate sümmeetriline paigutus kardinapuul. Kardinapuid valmistame puidust, alumiiniumist, messingist, plastmassist ja muudest materjalidest. Meie valikust leiad ka juurde sobivad seinakinnitused, rõngad, klambrid ja muud vajalikud lisad.
  • Alumiiniumsiinidele kardinapaela ja haakide või muude kinnitustega. Valikus on nii kitsama kui laiema profiiliga siine, samuti nöörjuhtimise ja mootoriga varustatud süsteeme. Siine saad aknakatete paigaldusel panna ka nii, et need jäävad tekstiilkardina serva taga peaaegu nähtamatuks. Kardinate kinnitamist ja krookimist hõlbustab spetsiaalne pael kardina ülaservas.
  • Kardinapuu koos siiniga. Kui soovid kasutada nii õhukesi tüllkardinaid kui ka paksemast materjalist külgkardinaid, siis on praktiline tellida kardinapuu koos lisasiiniga. Osadele kardinapuudele saad lisasiini ka hiljem paigaldada.

Ruloode ja muude aknakatete paigaldus

Ruloode ja teiste aknakatete paigalduse lihtsustamiseks oleme loonud põhjalikud juhendid ja videod:

Parima tulemuse saamiseks telli aknakatete paigaldus professionaalidelt

Pakume oma klientidele täislahendust. Tuleme sinu koju või kontorisse kohale, mõõdame, valmistame ja paigaldame. Nii saad olla kindel, et kardinad sobivad sinu akendele nagu valatult. Paigaldusteenust saad tellida kõigile meie salongidest või kodulehe kaudu tellitud aknakatetele.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist