Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

IO-andurid

 • Eolis Wirefree IO

  Eolis WireFree io-andur kaitseb markiise või kardinaid ja ruloosid tuulekahjustuste eest ning on mõeldud just Altus RTS- ja Orea RTS-mootoritele ning LT-mootoritele välistingimustesse. Easy Sun io-anduriga saab iga rakenduse jaoks seadistada erineva tuulelävendi. Kui tuul puhub, antakse sulgumise käsklus ning tagatakse kvaliteetne päikesekaitse. Andur on patareitoiteline ega vaja toitejuhet.

 • Eolis 3D Wirefree IO

  Eolis 3D WireFree IO on markiiside töökindel kaitse, mis põhineb tuulekoormuse kolmesuunalisel elektroonilisel salvestamisel (3DEffekt). Mõeldud Altus RTS-, Orea RTS- ning LT-välismootoritele. See mõõdab pidevalt tuulest tulenevaid markiisi vibratsioone. Määratud lävendi ületamisel tõmmatakse markiis kaitsmise eesmärgil kokku.

 • Sunis Wirefree IO

  Sunis Wirefree IO on kaablivaba patareitoiteline andur fassaadile. See on mõeldud ruloosid ja kardinaid / turvakardinaid / tekstiilkardinaid juhtivatele sisemootoritele. Sunis WireFree io-andur mõõdab jooksvalt valguse intensiivsust. Mõõdetud eredusväärtused edastatakse andurikarbi io abil päikesekaitse raadio-juhtseadmele Easy Sun io. See juhib kardinaid vastavalt valguse intensiivsusele antud hetkel.

 • Thermis Wirefree IO

  Thermis WireFree io on io-tehnoloogiaga juhtmevaba temperatuuriandur. See on mõeldud ruloosid ja kardinaid / turvakardinaid / tekstiilkardinaid juhtivatele sisemootoritele. See edastab anduri salvestatud temperatuuriväärtuse io-juhtseadmele, mis saab rakendusi temperatuuri põhjal automaatselt juhtida

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist