Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Pergola

Pergola FLAT
Pergola ELEGANCY
Pergola SCREENER
Pergola SIMPLE
Pergola WAVE
Pergola ESSENTIAL

Pergola annab väga head võimalused aia või terrassi liigendamiseks ja eraldatud puhkeala loomiseks. Tarasola tootekollektsioonis on viis erinevat pergola tüüplahendust, mille seast saab igaüks teha just endale sobiva valiku. Elegancy, Essential, Flat, Simple ja Wave tooteseeriad on kõik isemoodi erilised, jättes teile loomingulise vabaduse oma aia, terrassi ja kodu või restoraniala kujundamisel.

Too oma aeda luksuslikku ja suurejoonelist meeleolu või loo varjuline koht, kus koos pere ja sõprade seltsis suveõhtuid nautida. Pergola võimaldab välihooaega pikeneda ja värskes õhtus rohkem aega veeta ka kevadel ja sügisel.

Pergola kandekonstruktsioon on valmistatud vastupidavast alumiiniumist, mis ei vaja iga-aastast hooldust. Saadaval on lai valik karkassi värvitoone, varikatuse materjale ja lisatarvikuid, nagu küljeseinad (Screener), valgustid ja elektrimootoriga juhtimissüsteem.

Avaeksperdid on Tarasola pergolate ametlik edasimüüja.

Pergolate eelised

  • Pergola muudab teie terrassi või rõdu ilmastikukindlaks kaitstes kõrvetava päikese, vihma ja tuule eest.
  • Pergola loob hubase ja luksusliku miljöö väliterrassile või aeda.
  • Pergola annab võimaluse terrassi- või aiaala liigendamiseks ning eraldatud puhkeala loomiseks.
  • Pergola tugev konstruktsioon annab võimaluse sellele paigaldada erinevaid lisatarvikuid nagu valgustid, vee äravoolusüsteemid, tuuletõkkeklaasid ja soojuskiirgurid.
  • Pergola on vastupidav tuulele ja päikesele.
  • Terrassile paigaldatud pergola aitab reguleerida päikesevalgust ja temperatuuri ka siseruumides. Nii võite ise otsustada, millal soovite aknast kuumust sisse lasta või tuba jahedana hoida.
  • Pergola varikatuseid saab kiirelt ja vastavalt vajadusele kokku ja lahti kerida, neid on mugav kasutada ja lihtne hooldada.

Pergolate erinevad lahendused

WaveTarasola Wave on õhuline ja kaunis käsitsi juhitava varikatusega pergola, millel on tugev alumiiniumkonstruktsioon. Vaatamata sellele on Wave’i disain muljetavaldavalt kerge ja õrn. Laineline kangas on silmale kaunis ja see kaitseb tõhusalt vihma ja päikese eest.

SimpleTarasola Simple näeb kaunis välja nii modernses kui ka traditsioonilises keskkonnas. Tarasola Simple on mõeldud eelkõige eramajade terrassidele. Varikatust saab juhtida käsitsi või elektriajamiga.

FlatTarasola Flat sobib oma täisnurkse disaini tõttu suurepäraselt modernse arhitektuuriga. Tarasola Flat pergola sobib hästi ka suurte terrasside katmiseks.

EssentialTarasola Essential on elegantne katusesüsteem, mis vastab ka kõige nõudlikuma kliendi soovidele. Essential pergola annab teile võimaluse luua tuule ja päikese eest kaitstud ning täiesti eraldiseisev puhkeala terrassile või aeda.

ElegancyTerrassi varikatus Elegancy on kõige universaalsem ja meie klientide seas kõige populaarsem pergola. Hoolikalt valitud lisavarustuse abil saad muuta terrassi, restorani aia või veranda kohaks, kus lõõgastuda, pidu pidada või perega õhtust süüa.

Pergola ehitus

Pergola konstruktsioon valmistatakse tavaliselt kergest ja väga vastupidavast alumiiniumist, mida on võimalik pulbervärvida mis tahes RAL-värvitoonis. Alumiiniumkarkassi kõige iseloomulikumad omadused on visuaalne kergus ja lihtsus, kuid struktuurilt on see väga tugev ja peab hästi vastu karmidele ja muutlikele ilmastikuoludele.

Tavaline varikatus on valmistatud Tech-Protecti riidest, mis on seda tüüpi varikatuste jaoks eraldi toodetud tehniline kolmekihiline materjal. See on täielikult veekindel, pakub varju ning kaitseb varikatusealust pinda ülekuumenemise ja UV-kiirguse eest. Katuse disain võimaldab veel vabalt ühelt varikatuse küljelt ära voolata. Vesi juhitakse renni kaudu tugipostidesse ja sealt rennisüsteemi.

Pergola ehitamine algab alati kliendi nägemusest aia või terrassi kujundamisel. Tootele on võimalik paigaldada rulood, klaasid, valgustid ja kütteseadmed, mis võimaldab kasutajatel terrassi oma soovi järgi kohandada. Võimalik on paigaldada küljepaneelid, mis kaitsevad tuule, temperatuurimuutuste ja vihma eest.

Müügiinfo kontaktid

Asko Eigi Kristjan Koplimaa
Müügijuht Juhataja
+372 56856442 +372 5255775
asko@avaeksperdid.ee kristjan@avaeksperdid.ee

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist