Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Jamaica markiis

Jamaica ühendab endas elegantsi ja tugevuse. Sellekonstruktsioon tagab suure vastupidavuse intensiivsel kasutamisel. Seetõttu sobib see suurepäraselt suurtele terrassidele ja kaubanduslikuks kasutamiseks. Markiisiliigendvarred paigaldatakse arvjuhtimisega tööpinkidelvalmistatud, erikonstruktsiooniga alumiiniumkanduritele. Varteplaatketid ja täpselt toimivad liigendid tagavad markiisitöökindluse pikaks ajaks. Suurte markiiside puhul tagab rulootorukesktoend kanga ühtlase pinguloleku.

Konstruktsioon toetubtugevale terasest karptalale, mis võimaldab üsna vabalt validaklambrite asukohta ja lihtsustab markiisi paigaldamist. Lisavarustuseks olev alumiiniumkate kaitseb kokkurullitudkangast. Konstruktsioonielemendid on kaetud valge, beeži,pruuni, grafiithalli või siis grafiithalli viimistlusega hõbedasepulbervärviga. Võimalik on kasutada omavahel ülekattuvaid varsi.

Konstruktsioon

Kandurid on valmistatud ekstrudeeritud alumiiniumist, mida on seejärel töödeldud arvjuhtimisega tööpinkidega, võimaldades kasutada 4,1 m väljaulatuvusega varsi. Lisavarustuseks olev kate tagab kanga kaitse halbade ilmastikuolude eest.

Konstruktsiooni värvid

Pulbervärvimisel kasutab Selt tunnustatud Šveitsi ettevõtte IGP tarnitavaid värve. IGP-DURA®Clean pulbervärvid annavad pinnaviimistluse, mis hülgab mustust ja on kergesti hooldatav. Vänt ja ajamisõlm on saadaval ainult järgmistes värvides: RAL 9010, RAL 9013, RAL 8017, RAL 7035, RAL 7016.

picture (14)

Kangas

Kõik akrüülkangad on immutatud kaitsevahenditega TEFLON või SCOTCHGARD. Need tagavad suurepärase kaitse ning suurendavad kanga vee- ja mustusehülgavust. Tuleks silmas pidada, et näiteks happevihmad, orgaanilised saasteained ja kanga puhastamine abrasiivsete kemikaalidega võivad kanga kaitsva viimistluskihi hävitada.

Saadaval on kolm alläärisekuju:

picture (15)

Standardne alläärisekõrgus on 21 cm. Allääris on esteetiliselt viimistletud äärispaelaga. Lihtkanga puhul on saadaval ainult alläärisetüüp E.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist