Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Corsica markiis

Corsica on markiis, mis on mõeldud tänapäevaste terrasside varjestamiseks. Ekstrudeeritud alumiiniumist konstruktsioon on tugev ja vastupidav ning liigendtugedes kasutatav plaatkett koos täpsete liigendühendustega tagab töökindluse pikaks ajaks. Kassett toetub kandilisele talale, mis tagab kogu konstruktsiooni stabiilsuse ja lihtsustab paigaldamist.

Corsica konstrueerimisel peeti silmas LED-valgustuse paigaldamise võimalust, et kasutaja saaks täielikult nautida meeldivaid suveõhtuid. Tänu oma esteetilisele välimusele kaitseb markiis päikese eest ja kaunistab samas hoonet, tuues esile selle eripära ja ainulaadsuse.

Konstruktsioon

Ekstrudeeritud alumiiniumist konstruktsioon tagab toote vastupidavuse. Markiisi kassett toetub kandilisele talale, mis kaitseb kangast ja lihtsustab paigaldamist. Spetsiaalne põrkmehhanism liigendtugede hoidikutes tagab esilati täpse sulgumise kasseti vastu.

Konstruktsiooni värvid

Pulbervärvimisel kasutab Selt tunnustatud Šveitsi ettevõtte IGP tarnitavaid värve. IGP-DURA®Clean pulbervärvid annavad pinnaviimistluse, mis hülgab mustust ja on kergesti hooldatav.

Corsica RAL

Kangas

Kõik akrüülkangad on immutatud kaitsevahenditega TEFLON või SCOTCHGARD. Need tagavad suurepärase kaitse ning suurendavad kanga vee- ja mustusehülgavust. Tuleks silmas pidada, et näiteks happevihmad, orgaanilised saasteained ja kanga puhastamine abrasiivsete kemikaalidega võivad kanga kaitsva viimistluskihi hävitada.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist