Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Box Italia

Box Italia on markiis poe- ja muudele akendele, rõdudele, terrassidele ja verandadele. Alumiiniumkassett kaitseb kangast halbade ilmastikuolude eest. Alumiiniumist rippvarred on varustatud vedruga, mis pinguldab kangast ega lase tuulel varsi kokku voltida. Markiis toetub varte ja rulootoru kanduritele. Seetõttu saab selle kassettmarkiisi paigaldada isegi sinna, kus aluspinna tugevus ei võimalda kasutada liigendvartega terrassimarkiisi. Tänu kergelekonstruktsioonile on markiisi paigaldamine väga lihtne. Konstruktsioonielemendid on kaetud valge pulbervärviga.

Konstruktsioonpicture (33)

Ekstrudeeritud alumiiniumist kassett tagab kokkurullitud kanga täiusliku kaitse halbade ilmastikuolude eest.

Konstruktsiooni värvid

Pulbervärvimisel kasutab Selt tunnustatud Šveitsi ettevõtte IGP tarnitavaid värve. IGP-DURA®Clean pulbervärvid annavadpinnaviimistluse, mis hülgab mustust ja on kergesti hooldatav.

picture (20)

Kangas

Kõik akrüülkangad on immutatud kaitsevahenditega TEFLON või SCOTCHGARD. Need tagavad suurepärase kaitse ning suurendavad kanga vee- ja mustusehülgavust. Tuleks silmas pidada, et näiteks happevihmad, orgaanilised saasteained ja kanga puhastamine brasiivsete kemikaalidega võivad kanga kaitsva viimistluskihi hävitada.

Saadaval on kolm alläärisekuju:

picture (15)

Standardne alläärisekõrgus on 21 cm. Allääris on esteetiliselt viimistletud äärispaelaga. Lihtkanga puhul on saadaval ainult alläärisetüüp E.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist