Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Miks valida just mootoriga markiisid?

Markiiside paigaldamineJätkame sel kuul mootorite teemal, aga läheme seekord õue. Mootoriga markiisid on mugavus, mis ilusa suvega igati sobib. Kirjutame lähemalt iseavanevate varjualuste eelistest ja võimalustest.

Lahtirullitavad vs mootoriga markiisid

Milline lahendus tundub kõige mugavam ja sobilikum? Käsiajamiga markiisi on lihtne avada ja sulgeda vastavalt soovile. Mootoriga markiisid on avatavad eemalt või sobivast punktist.

Kui sageli sa ruumi, mida markiis katab, kasutaksid? Kui vajad varjualust mõneks sõpradega õhtuks või pidulõunaks sugulastega, siis võib käsiajamit eelistada. Kui lisaks peopidamisele käiksid terrassil või rõdul regulaarselt lugemas, mediteerimas, või söömas, siis mootoriga ruloo kulub kindla peale ära.

Kas kasutaksid markiisi pigem valguse reguleerimiseks toas? Mootoriga markiiside avamiseks ei pea välja minema või näiteks anduriga isegi eraldi nuppu vajutama. Nii ei pea end laskma häirida vihmasabinast või päikeselõõsast, ega nende tõttu enda tegemisi oluliselt segama – lihtsalt vajuta ja oledki hubaselt varju all või varjutatud toas.

Leia endale sobiv avamismeetod

Telis Soliris RTS pultMootoriga markiisid avanevad üldjuhul kahel viisil, milleks on:

  • Lüliti – paigalda sinna, kus sul seda kõige mugavam kasutada on.
  • Pult – ava markiis kaugelt või lihtsalt mugavast asendist.

Siin aitab valida taas markiisi funktsioon (valguse reguleerimine vs varjualune) ja kui sageli sa seda kasutaksid (vabal ajal üldiselt või erilistel sündmustel). Markiisi on võimalik kontrollida ka rakendusest või nutikast tsentraliseeritud süsteemist.

Loe avamismeetodite kohta lisaks:

Somfy nutikad lahendused

Andur hoiab ilmal silma peal

Somfy_2939_Eolis RTSKindla peale on üks kõige mugavamaid viise organiseerida oma markiisi liikumist see, kui see ise end vastavalt ilmale avab. Mootoriga koos on võimalik kasutada andurit, mis vihma või päikesevalguse peale markiisi lahti teeb.

Jäid terrassil lesides magama? Äkiline vihm und rikkuma ei pea, sest markiis on juba jõudnud sind selle eest varjata? Päike särab liigselt tuppa? Andur tabab õige hetke ja säästab ruumi palavusest.

Kui soovid, et akna all, terrassil või rõdul oleks suviti veelgi mõnusam, siis just mootoriga markiisid on võimalus seda luua.

Loe lisaks: „ Soeta sel suvel markiisid koju, suvilasse või maamajja!”

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist