Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Soeta sel suvel markiisid koju, suvilasse või maamajja!

Üks või isegi mitu korralikku markiisi kuluvad igas suvises majapidamises ära. Kui sul on terrass, avatum rõdu või seinaäärne istumiskoht, kuhu kuluks ära peavari, siis võib laual olla mitu valikut klaasidest eraldi katuseni. Mugavaim ja kõige praktilisem lahendus on soetada markiisid koju või suvekodusse – miks, kirjutame lähemalt.

Lihtne mugavus

Soeta sel suvel markiisid koju, suvilasse või maamajja!Korralik peavari kulub meie kliimas ära. Suvi toob meile nii vihma kui päikest ning kvaliteetse markiisiga saab värsket õhku mõlemaga nautida. Markiisil on ka teine eesmärk – kui päike paistab liialt aknast silma ja kardinaid ette panna ei soovi, võib markiis selle eest varjata.

Markiisi soetamisega on sage küsimus kasutusmugavuse, paigaldamise ja tarbekuse osas. Mis teeb nende kasutamise mugavaks ja praktiliseks?

  • Kerge konstruktsioon, mis on ka vastupidav.
  • Lihtne paigaldada.
  • Erinevad võimalused avamiseks (pult, rakendus, lüliti, vänt jne).
  • Suletult kaitseb markiisi metallkassett.
  • Võimalus valida sobiv suurus ja välimus vastavalt olemasolevale ruumile ja miljööle.

Et nautida suvist ilma oma terrassil ei pea korraldama suurt klaaskonstruktsiooni või katust laiendama – selle jaoks sobivad ideaalselt markiisid koju või näiteks maamajja. Õhk liigub vabalt ja kui sadu väheneb või päike ära pöörab, saab seda alati kokku kerida.

Millised markiisid koju sobivad?

picture (23)Üks võimalus on valida liigendmarkiis, millega saab pakkuda varju ka suuremale terrassile või rõdule. Saadaval on ka elegantsed ning suvised värvivalikud, mis muudavad soojad õhtud eriti hubaseks.

Lihtmarkiisid on ka sobiv võimalus. Oma klassikalise välimuse ja vägagi laialdase kangaste valikuga, võid stiilselt nende all nautida suveilma. Tule uuri, ja kindla peale leiame koos sulle sobivad markiisid koju.

Kes ikka viitsib markiisi kerida?

Somfy pult– Väga paljud. Lahtikeeratavad markiisid avanevad üsna mugavalt ja käeulatusest. Ja on ka neid, kes eelistavad motoriseeritud lahendusi, mis on suvisel puhkehetkel eriti mugav. Samuti on võimalik ühildada mootoriga markiis anduriga, mis mõõdab valgust ja sademeid ning avab vajadusel varjualuse, et päike ega vihm mööblit rikuks.

Täiusta enda majapidamist, soeta endale markiisid koju, et saaks igati suve nautida!

Loe lisaks: „Päike, tuul ja vihm teevad liiga? Telli markiisid!”

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist