Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kuidas garderoobikapp enda kasuks tööle panna

garderoobikappRuumikus on tänapäeval justkui võlusõna. Ruumi ei ole mitte kuskil ega kellelgi piisavalt palju. Eriti terav on see probleem linnakeskkonnas. Vanemates hoonetes, mis on oma olemuselt pigem tagasihoidlikud, puudub sageli iga korteri juurde kuuluv keldriboks ning mahukas panipaik. Uuemates majades on lood pisut paremad, kuid puudu kipub ruumist jääma sellegipoolest. Appi tuleb hoolega läbimõeldud garderoobikapp.

4 põhjust miks valida oma koju garderoobikapp:

  1. Lähtub Sinu pere soovidest ja vajadustest. Garderoob ei pea olema valmislahendus. See peab lähtuma Sinu pere soovidest ning vajadustest ja elupinna arhitektuurilistest eripäradest.
  2. Mahutab rohkem ja funktsionaalsemalt. Eritellimusel valmistatud garderoobikapp mahutab just nii palju asju, kui tarvis on. Disainiprotsessi käigus on võimalik välja mõelda ka ebastandardseid lahendusi, nt erineva laiuse ja mõõtmetega riiulid ja sahtlid, eriotstarbelist riidepuud, liuguksed või garderoobi sisu varjav kangas jpm.
  3. Multifunktsionaalne. Garderoobi saad Sa kasutada nii rõivaste, jalatsite kui ka väiksemate ja suuremate esemete hoiustamiseks. Olenevalt garderoobi suurusest saad sinna mahutada nii jalgratta kui ka surfilaua, rääkimata triikimislauast, matkavarustusest, talveriietest ja tööriistadest.
  4. Garderoobikapp teeb Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks. Eelnevate punktide põhjal saab kokkuvõtvalt väita, et hästi läbimõeldud garderoobikapp teeb Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks – hoia kõik vajalikud asjad käepärast, kuid siiski silma alt ära!

Arvesta garderoobikapi kasutaja eripäradega

Nüüd, mil selge, et garderoobikapp on vajalik ese Sinu majapidamises, vaatame, millega selle tellimisel arvestada tuleks. Kas garderoobikapp on laste- või magamistoa jaoks, esikusse kõikide pereliikmete üleriiete ja hobivarustuse hoiustamiseks?

Kui magamistuppa, siis meestel on lisaks tavapärastele rõivastele tarvis ka lipsuhoidjaid, daamidel aga kohta, kuhu oma käe- ja õlakotte riputada ning spetsiaalset riiulit, kus peokingi hoida. Väikestele lastele garderoobikappi tellides tuleb arvestada sellega, et nende riided on oluliselt lühemad ja seega pole sinna riputatavate rõivaste jaoks nii palju ruumi vaja. Sama kehtib ka jalanõude kohta – lastetoa garderoobi kingariiulid võivad ruumi kokkuhoidmiseks olla tavapärasest kitsamate vahedega ja väiksema sügavusega.

Hoolimata sellest, et põhjamaiselt ja jaapanipäraselt minimalistlik elustiil populaarsust kogub, meeldib paljudele oma elu siiski erinevate esemetega rikastada.

Kui Sinu pere vajab garderoobikappi hobivarustuse hoiustamiseks, siis tuleks tellida sügavad ja kõrged kapid, kuhu saaks suusad, surfilauad jms paigutada. Lisaks ka mõned riiulid ja kastid, kus lisavarustust ja aksessuaare saaks hoida. Suurem garderoob on praktiline ka tekkide-patjade, mänguasjade ja hobivahendite hoiustamiseks.

 

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist