Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Garderoob

Garderoobid säästavad ruumi ja hoiavad korda

Tänapäeval eelistatakse traditsioonilistele riidekappidele moodsaid ja praktilisi garderoobe. Ehkki sisustusajakirjades leiame palju pilte toasuurustest garderoobidest, ei ole see sugugi ainult eramule või väga avarale korterile mõeldud lahendus.

Vastupidi, väikeses korteris hoiab garderoob palju ruumi kokku, sest soovi korral on võimalik tellida lükanduksed ja kasutada kogu pind maast laeni väga efektiivselt ära.

Miks eelistatakse garderoobe?

  • Garderoobid saab projekteerida nii, et need kõigis üksikasjades vastavad tellija vajadustele – näiteks kas rohkem on tarvis ruumi riidepuudele riputatavate rõivaste või pesuriiulite jaoks, kui palju peaks olema kohti kingadele, kohvritele, mängu­asjadele, koristustarvetele jne.
  • Garderoobid võivad asuda kohtades, mida muuks otstarbeks on keeruline kasutada: madalad katusealused pinnad, ruumide pimedamad otsad, kahe ruumi vahele jäävad kitsad akendeta „koridorid“ jne. Ka garderoobis endas on ruumikasutus efektiivsem, sest asjad, mida vajatakse harva, on võimalik paigutada kõrgematele riiulitele, aga nii, et need siiski näha on ega teki küsimust „kuhu ma selle küll võisin panna…?“.
  • Kui rõivad või majapidamisasjad asuvad ühes garderoobis, siis teeb see lihtsamaks otsitava esemeleidmise, valikust ülevaate saamise ja ka asjade korrashoidmise.
  • Sisude ja viimistusmaterjalide väga lai valik võimaldab kujundada garderoobi, mis nii värvigammalt kui stiililt sobitub korteri/maja muu stiiliga.

Meie garderoobid on nutikalt planeeritud ja kvaliteetselt ehitatud

  • RLS 18 garderoobides kasutame 18 mm laiust lamineeritud puitlaastlpaati (värvivalikus valge ja veel 12 puidutooni või värvi),
  • RLS 28 garderoobides 28-millimeetrist puitlaastplaati (valge ja veel 7 puiditooni või värvi).

Riiulikanduritena kasutame garderoobides tugevaid, kuid üsna tähelepandamatuid metallist toolex-riiulikandureid.

Hõbedased mateeritud riidepuutorud sobituvad toon-toonilt toru­kan­du­rite ja muu sisustusega. Valida saad kas Norscan Rolleri, CG rolleri või Deluxe riiulikorvid.

Sahtlid toodame paigalduse lihtsustamiseks  ja kiirendamiseks valmisboksina, süvistatavate käepidemetega või ilma, sujuvalt ja pehmelt ise sulguvate siinidega.

Melamiindetailide servakandina kasutame 1,2 mm paksust tugevat plastikkanti, mis annab kogu garderoobile hea väljanägemise ja lisab riiulile ka vastupidavust.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist