Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Simple

Kirjeldus

Tarasola Simple on kompromiss hinna ja disaini vahel. See näeb kaunis välja nii modernses kui ka traditsioonilises keskkonnas. Tarasola Simple on mõeldud eelkõige erakasutajatele. Lihtsat terrassi varikatust saab juhtida käsitsi või elektriajamiga. Saadaval on ainult seina külge kinnituv versioon. Kõik toote alumiiniumosad – talad ja tugipostid – on tehtud väiksemaks, et muuta konstruktsioon minimalistlikuks.

Varikatus võimaldab vihmaveel voolata vabalt varikatuse esiserva juurde, kuhu on paigaldatud rennisüsteem. Näiliselt tagasihoidlik Tarasola Simple on paljude võimalustega pergola. Toode võimaldab terrassile paigaldada kohtvalgustid, terrassirulood ja kütteseadmed. Nii saab luua rahuliku ja lõõgastava ruumi, kartmata muutlikku ilma.

Toote omadused

  • Peale volditud katus tagab täieliku veekindluse. Hästi arendatud rennisüsteem muudab terrassipergola Simple vihma korral väga kasulikuks.
  • Tänu moodulühendustega osadele on meie terrassidele mõeldud varikatustega võimalik katta igas suuruses ala. Väike tugede arv võimaldab maakasutust vabalt planeerida.
  • Talub äärmuslikku temperatuuri ja UV-kiirgust.
  • Toode on tuulekindel – 3. klass.
  • Katus ei kuumene üle. Tänu sellele on võimalik katuse all olla isegi siis, kui väljas on väga kuum.
  • Võimalik on paigaldada külgpaneelid, mis kaitsevad tuule, temperatuurimuutuste või vihma eest. Sellest tulenevalt võib välihooaeg pikeneda.
  • LED-kohtvalgustid võimaldavad katuse kasutajatel nautida seda nii hämaral ajal kui ka öösel.

Galerii

Müügiinfo kontaktid

Asko Eigi Kristjan Koplimaa
Müügijuht Juhataja
+372 56856442 +372 5255775
asko@avaeksperdid.ee kristjan@avaeksperdid.ee

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist