Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Flat

Kirjeldus

Tarasola Flat on lahendus, mis loodi eelkõige modernse arhitektuuri jaoks. Selle täisnurkne disain sobib täiuslikult moodsate arhitektuurivormidega. Konstruktsioon koosneb alumiiniumist osadest ning riidest ja varikatusesüsteemist moodustatud varikatusest. Tavaline varikatus on valmistatud Tech-Protecti riidest, mis on seda tüüpi varikatuste jaoks eraldi toodetud tehniline kolmekihiline materjal. See on täielikult veekindel, pakub varju ning kaitseb varikatusealust pinda ülekuumenemise ja UV-kiirguse eest. Katuse kiiludena seatud materjaliga disain võimaldab veel vabalt ühelt varikatuse küljelt ära voolata. Vesi juhitakse renni kaudu tugipostidesse ja sealt välja.

Konstruktsiooni kõige iseloomulikumad omadused on visuaalne kergus ja lihtsus, kuid see on struktuurilt väga tugev ja kohandatav ning karmidele ja muutlikele ilmastikuoludele vastupidav.

Toote omadused

  • Kaugjuhitavat katust saab vajaduse järgi kokku voltida.
  • Tänu moodulühendustega osadele on meie terrassidele mõeldud varikatustega võimalik katta igas suuruses ala. Väike tugede arv võimaldab maakasutust vabalt planeerida.
  • Talub äärmuslikku temperatuuri ja UV-kiirgust.
  • Peab vastu ka tuulele kiirusega 120 km/h.
  • Katus ei kuumene üle. Tänu sellele on võimalik katuse all olla isegi siis, kui väljas on väga kuum.
  • Võimalik on paigaldada külgpaneelid, mis kaitsevad tuule, temperatuurimuutuste või vihma eest. Sellest tulenevalt võib välihooaeg pikeneda.
  • LED-kohtvalgustid võimaldavad katuse kasutajatel nautida seda nii hämaral ajal kui ka öösel.

Galerii

Müügiinfo kontaktid

Asko Eigi Kristjan Koplimaa
Müügijuht Juhataja
+372 56856442 +372 5255775
asko@avaeksperdid.ee kristjan@avaeksperdid.ee

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist