Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Elegancy

Kirjeldus

Terrassi varikatus Elegancy on kõige universaalsem ja meie klientide seas kõige populaarsem. See sobib igasse arhitektuurilisse keskkonda ning tänu paindlikkusele on võimalik luua vari, mida saab kõigis tingimustes usaldada. See ühendab endas lihtsuse ja luksuse. Tänu struktuuris kasutatavatele tänapäevastele tehnoloogilistele lahendustele on see lihtne ja praktiline lahendus.

Varikatus on valmistatud Tech-Protecti riidest, mis on tehniline kolmekihiline materjal. Terrassipergola konstruktsioon koosneb alumiiniumbaasist, varikatusest ja varikatusesüsteemist, mis kokku voldituna kaitseb materjali. Tarasola Elegancy on väga kauakestev toode, mis peab tuulele hästi vastu, isegi kui tuulekiirus on 120 km/h. Samuti on see vihmakindel, ei kuumene üle ja kaitseb UV-kiirguse eest. Vesi juhitakse ära integreeritud ja peidetud veerennisüsteemi kaudu. Tootele on võimalik paigaldada rulood, klaasid, valgustid ja kütteseadmed, mis võimaldab kasutajatel terrassi oma soovi järgi kohandada. Terrassipergolat Elegancy saab kasutada varakevadest hilissügiseni.

See on lõõgastumiskohta sobiv ajatu ja mitmeotstarbeline varikatus. Seetõttu saab hoolikalt valitud lisavarustuse abil muuta terrassi, restorani aia või veranda kõige olulisemaks kohaks, kus lõõgastuda, pidu pidada või perega õhtust süüa.

Toote omadused

  • Peale volditud katus tagab täieliku veekindluse. Hästi arendatud rennisüsteem muudab terrassipergola Elegancy vihma korral väga kasulikuks.
  • Kaugjuhitavat katust saab vajaduse järgi kokku voltida.
  • Tänu moodulühendustega osadele on meie terrassidele mõeldud varikatustega võimalik katta igas suuruses ala. Väike tugede arv võimaldab maakasutust vabalt planeerida.
  • Talub äärmuslikku temperatuuri ja UV-kiirgust.
  • Peab vastu ka tuulele kiirusega 120 km/h.
  • Katus ei kuumene üle. Tänu sellele on võimalik katuse all olla isegi siis, kui väljas on väga kuum.
  • Võimalik on paigaldada külgpaneelid, mis kaitsevad tuule, temperatuurimuutuste või vihma eest. Sellest tulenevalt võib välihooaeg pikeneda.
  • LED-kohtvalgustid võimaldavad katuse kasutajatel nautida seda nii hämaral ajal kui ka öösel.

Galerii

Müügiinfo kontaktid

Asko Eigi Kristjan Koplimaa
Müügijuht Juhataja
+372 56856442 +372 5255775

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist