Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Silver Plus markiis

Silver Plus on tänu oma kergkonstruktsioonile ökonoomne lahendus keskmise suurusega terrasside ja rõdude varjestamiseks. Erilisest alumiiniumisulamist liigendvarred paigaldatakse arvjuhtimisega tööpinkidel valmistatud kanduritele. Liigendites kasutatav plaatkett muudab need tugevaks ja vastupidavaks. Konstruktsioon toetub tugevale karptalale.

Selline ahendus võimaldab üsna vabalt valida kinnitusklambrite asukohta ja lihtsustab markiisi paigaldamist. Lisavarustuseks olev alumiiniumkate kaitseb kokkurullitud kangast ja annab kena välimuse kogu markiisile. Konstruktsioonielemendid on kaetud valge pulbervärviga. Võimalik on kasutada omavahel ülekattuvaid varsi.

Konstruktsioon

Karptala kasutamine võimaldab üsna vabalt valida kinnitusklambrite asukohta. Alumiiniumkate tagab kanga kaitse halbade ilmastikuolude eest.

Konstruktsiooni värvid

Pulbervärvimisel kasutab Selt tunnustatud Šveitsi ettevõtte IGP tarnitavaid värve. IGP-DURA®Clean pulbervärvid annavad pinnaviimistluse, mis hülgab mustust ja on kergesti hooldatav.
picture (20)

Kangas

Kõik akrüülkangad on immutatud kaitsevahenditega TEFLON või SCOTCHGARD. Need tagavad suurepärase kaitse ning suurendavad kanga vee- ja mustusehülgavust. Tuleks silmas pidada, et näiteks happevihmad, orgaanilised saasteained ja kanga puhastamine abrasiivsete kemikaalidega võivad kanga kaitsva viimistluskihi hävitada.

Saadaval on kolm alläärisekuju:

picture (15)

Standardne alläärisekõrgus on 21 cm. Allääris on esteetiliselt viimistletud äärispaelaga. Lihtkanga puhul on saadaval ainult alläärisetüüp E.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist