Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Australia markiis

Australia on ideaalne suurtele terrassidele. Tänu lihtsale konstruktsioonile ja kõrgele valmistuskvaliteedile sobib see kaubanduslikuks kasutamiseks. Markiisi liigendvarred paigaldatakse survevalu teel valmistatud alumiiniumkanduritele. Plaatketiga liigendite täpne toimimine tagab markiisi vastupidavuse ja töökindluse. Eriti laiade markiiside puhul hoiab rulootoru kesktoend ära toru läbipaindumise ja tagab seeläbi kanga pinguloleku.

Konstruktsioon toetub tugevale karptalale, mis võimaldab üsna vabalt valida klambrite asukohta ja lihtsustab markiisi paigaldamist. Konstruktsioonielemendid on kaetud valge, beeži, pruuni, grafiithalli või siis grafiithalli viimistlusega hõbedase pulbervärviga. Võimalik on kasutada omavahel ülekattuvaid varsi.

Konstruktsioon

Karptala kasutamine võimaldab üsna vabalt valida kinnitusklambrite asukohta. Survevaluja ekstrusiooni teel valmistatud alumiiniumkandurid tagavad suure vastupidavuseja suhteliselt väikese kaalu.

Konstruktsiooni värvid

Pulbervärvimisel kasutab Selt tunnustatud Šveitsi ettevõtte IGP tarnitavaid värve. IGP-DURA®Clean pulbervärvid annavad pinnaviimistluse, mis hülgab mustust ja on kergesti hooldatav. Vänt ja ajamisõlm on saadaval ainult järgmistes värvides: RAL 9010, RAL 9013, RAL 8017, RAL 7035, RAL 7016.

picture (14)

Kangas

Kõik akrüülkangad on immutatud kaitsevahenditega TEFLON või SCOTCHGARD. Need tagavad suurepärase kaitse ning suurendavad kanga vee- ja mustusehülgavust. Tuleks silmas pidada, et näiteks happevihmad, orgaanilised saasteained ja kanga puhastamine abrasiivsete kemikaalidega võivad kanga kaitsva viimistluskihi hävitada.

Saadaval on kolm alläärisekuju:

picture (15)

Standardne alläärisekõrgus on 21 cm. Allääris on esteetiliselt viimistletud äärispaelaga. Lihtkanga puhul on saadaval ainult alläärisetüüp E.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist