Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Vedrumehhanismiga rulookardin

Rulookardin

Rulookardinad sobivad suurepäraselt täitma praktilist eesmärki, samas võib hoolikalt valitud ruloo olla sisekujunduses efektne element. Kuna rulood on väga kerged kombineerida tekstiilkardinatega, võib viimastele jätta vaid õhulise dekoratiivse ja kaunistava rolli. Nii on ruloode eesmärgiks eelkõige valguse reguleerimine ja privaatse õhkkonna loomine.

Rulookardinale on võimalik lisada erinevaid allääri.

Konstruktsioon

Ruloode konstruktsioon on lihtne ja lakooniline, rõhutades ja tuues esile aknaraami. Rulookardinad on vedrumehhanismiga, mille abil on neid mugav liigutada üles-alla. Mugavamaks käsitsemiseks on võimalik vedrumehhanismile lisada sujuvat liikumist reguleeriv ning piirasendite määramist võimaldav smartroll – süsteem.

Vedrumehhanismiga rulookardin
1. Kronstein
2. Kangatoru
3. Kettmehhanism
4. Nullpea fiksaator

Vedrumehhanismiga ruloo puhul saab rulood juhtida tõmbenupust. Kui soovid kangast seada olemasolevast kõrgusest alalpoole, tõmba nupust allapoole kuni kanga soovitud kõrguseni, hoides endiselt kinni nupust kuni ruloomehhanismi automaatse fikseerumiseni ning alles seejärel vabasta nupp.

Paigaldamine

Rulookardinat on võimalik paigaldada aknaavasse või aknaava peale seinale või aknaraamile.

Hooldus

Normaalse kasutamise korral ei vaja kardina mehhanism erilist hooldust väga pika aja jooksul. Kergelt määrdunud või tolmunud kangast võib puhastada niiske lapiga, vältides samal ajal materjali märgumist ja kortsumist.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist