Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Mootoriga turvakardinad

Somfy mootoriga turvakardinad tagavad ühe nupuvajutusega teie kodule või esindusele privaatsuse, ilmastikukaitse ja turvalisuse.

Miks valida mootoriga turvakardinad?

Esinduskaupluste avades on mootoriga turvakardinad tavalised. Modernsetes kodudeski on hakanud lahendus levima, kuna see pakub turvalisust reisil olles või privaatsust neile, kes seda sooviksid. Mis on nende eelis?

Turvakardinad kodus?

Privaatsus ja kindlus on meie kõigi õigus. Mootoriga turvakardinad võimaldavad seda ja enamgi:

  • Kõrgetasemeline turvalisus – kindlusta lahkudes kodu, varja hullemate ilmastikutingimuste ja müra eest või sulge turvakardinad täieliku pimeduse loomiseks. Kõike vaid ühe nupuvajutusega.
  • Esteetilised võimalused – kombineeri mootor turvakardinatega, mille värv sobib kodu interjööri või välimusega. Ideaalse sobivuse tagamiseks on võimalik motoriseerida olemasolevaid turvakardinaid.
  • Privaatsuse loomine – mootoriga turvakardinate sulgemine annab täieliku privaatsuse, mis koos rikkumiskindlate jäikade lülidega moodustab teie kodu jaoks parima ohutus- ja privaatsussüsteemi.
  • Säästlikkus – kui seadistad luugid talvel nii, et need sulguvad hämaras, säästate kuni 10% küttekuludelt. Suvel saate päikeseanduri abil oma kodu temperatuuri alandada kuni 9 kraadi vastavalt päikese liikumisele.
  • Nutikas lahendus – Somfy mootorid  koos myLinkTM-rakendusega võimaldab turvakardinaid avada igal pool majas või isegi igal pool maailmas.

Iga esinduse, asutuse või salongi tarvik

Kui su ettevõte asetseb läbikäidavas keskkonnas on turvakardinad iseenesestmõistetav lahendus. Mootoriga turvakardinad muudab need ka mugavaks, sest:

  • Töötaja ei pea igapäevaselt seisma ja kardinat rullima.
  • Pult või rakendus võimaldavad väga mugavalt avada.

Too oma koju või esindusse turvaline ja nutikas lahendus! Mootoriga turvakardinad kindlustavad ilma mugavust ohverdamata.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist