Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Milleks paigaldada putukavõrke ehk sääsevõrke?

Putukavõrk ehk sääsevõrk on magamiskoha või akende-uste ette paigutatav võrk,  mida kasutatakse peamiselt erinevate putukate eemale hoidmiseks. Suvisel ajal on putukad suureks probleemiks, sest vajadus aknaid lahti hoida on suurem ja tüütud putukad armastavad öösiti või päevasel ajal tuppa ronida. Putukavõrk annab eelise, lastes ruumi  värsket õhku samal ajal hoides putukate sissetungi eest.

Putukavõrk kaitseb:

  • lendava prahi
  • õietolmu
  • lehtede
  • erinevate putukate eest (herilased, mesilased, kimalased, sääsed, kärbsed jne)

Miks ja kus putukavõrke kasutada?

Kevadel on tavaliseks harjumuseks ruume tuulutada ning hoida aknaid lahti, et värske õhk tuppa pääseks. Soojemal ajal on liikvel ka tüütud putukad, kes armastavad öösiti kõrva ääres piniseda või päevasel ajal näiteks söögitegemise ajal tegusad olla.

Putukavõrk on kindlasti olulisel kohal allergikutele, sest takistab õhus lendlevate taimeseemnete, papliebemete ning õietolmu sissepääsu. Samuti hoiab putukavõrk kinni tuulega kaasa tulnud prahi ning puulehed, mis aitab omakorda õhul vabalt liikuda – tekitamata mustust. Loomaomanikud saavad rahulikult aknaid avatuna hoida, sest võrk hoiab loomade turvalisust ning ei lase neil kaotsi minna. Võrk on valmistatud kvaliteetsest ning tugevast materjalist ning peatavad välja pääseda üritava looma. Putukavõrgud lubavad aknaid lahti hoida koduloomade pärast muretsemata. Samuti hoiab putukavõrk eemale suured putukad, nagu kimalased, mardikad jm, kelle nägemine põhjustab väikestel lastel sageli hirmu.

Kuna võrgud on vastupidavast materjalist on need ka ilmastikukindlad, pidades vastu vihmale, tuulele ning päikesele. Seejuures lastes läbi õhu ning valguse.

Putukavõrke saab kasutada nii siseruumides kui välistingimustes. Võrk on tõhus, keskonnasõbralik ning elegantne võimalus lasta õhul liikuda. Neid saab paigaldada erineva kujuga akendele ja ustele (rõdu-ja terrassiusked). Meie pakume putukavõrke, mis töötavad  ruloo vedrumehhanismil ja kinnitatakse aknaraami väliskülje profiilile. Selline ruloo on valmistatud vastupidavast alumiiniumist ega sega uksest käimist, kuna kate on üles tõmmatav. Ruloostiilis putukavõrgud on stiilse ja tagasihoidliku välimusega, mis ei riku akna või ukse välimust.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist