Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Detsembris rulood ja mootoriga rulood -25%

rulood, avaeksperdid

Soovin eripakkumist

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

KAMPAANIA ON LÕPPENUD!

Meil oli hea meel näha novembrikuus nii suurt huvi mootoriga ruloode pakkumise vastu, et otsustasime kampaaniat ühe kuu võrra pikendada ja lisada pakkumisse ka mootorita rulood.

Detsembri sooduspakkumine:

  • Kõik mootoriga rulood -25%*
  • Kõik rulood -25%*

*ei kehti väliruloodele ja duubelruloodele

Rulookardinad sobivad suurepäraselt täitma praktilist eesmärki, samas võib hoolikalt valitud ruloo olla sisekujunduses efektne element. Üks ütlemata väärt nipp, mida Sa oma igapäevase elukvaliteedi tõstmiseks saaksid teha, on investeerida ruloodesseRulood on lihtsad paigaldada, mugavad kasutada ning teevad elu tunduvalt mõnusamaks!

Mootoriga ruloo on:

  • Kättesaadav luksus – kui oled juba valinud mõne esteetilisema kanga või soovid lisada veidike edevust enda ruloole, siis mootorlahendus on hea valik.
  • Lihtne kasutada – rulood on sageli käeulatusest väljas, elektroonilise süsteemiga ei pea hakkama ronima. Ka käeulatuses ruloosid on mugav niimoodi avada.
  • Privaatsus ja säästlikkus – mootoriga ruloo on seadistatav avama ja sulgema vastavalt valgusele ja kellaajale. Aknakate ei unune lahti ja sulgub täpselt õigel hetkel.
  • Nutikas rakendus – Somfy mootorid töötavad myLinkTM-rakendusega, mis võimaldavad ruloosid liigutada kas või teises maailma otsas.

Tutvu meie ruloodega siin.

Ei oska otsustada millist rulood valida? Pole muret – meie mõtleme rõõmuga sinuga kaasa. Saada meile päring või tule uudista koha peal Tallinna kesklinnas (Pärnu mnt. 139a) või Mustamäel (Kadaka tee 133).

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist