Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Nutikodu - Tahoma Switch

Vinge värk: mootoriga kardinad lubavad valguse õigel ajal tuppa

Planeeri oma kodukeskkonda nutikalt!

Sinu kodu on sinu kindlus. Selleks, et tunneksid end oma kindluses hästi ja turvaliselt, võib sinu heaolu alguse saada hästi planeeritud ja kaasaaegsetest interjöörist, sealhulgas ka aknakatetest. Seepärast on kaugelt juhitav nutikas lahendus sinu kodule vajalik lisa. Aknakatete puhul saab nutikate lahenduste abil seadistada kardinaid, ruloosid, rooma-, riba- ning turvakardinaid akende eest iga päev teatud kellaajal (näiteks vastavalt päiksetõusule ja –loojangule) ette ja sealt eest ära liikuma.

Nutikodu ehk smart home tuleb appi ka siis, kui sind tabavad ootamatused. Näiteks üllatusliku kuuma– või külmalaine puhul saad aknakatted akende ette või eest ära liigutada, ka siis kui sa ei ole parasjagu kodus.

Mootoriga kaugjuhitav nutikas lahendus aitab kodu võõraste uudishimulike pilkude eest kaitsta, aknalaual olevaid taimi säästa ning ka energiaarveid kontrolli all hoida, reguleerides suletud või avatud aknakatetega toa temperatuuri.

Kas energiasäästlik ja mugavalt käsitletav nutikodu võiks olla midagi, mis muudab sinu igapäeva toimingud lihtsamaks? Selleks, et oma kindlust targalt ja ühest kohast juhtida, saad kasutusele võtta spetsiaalse seadme –  Tahoma Switch mis ühendab sinu targa kodu elektroonika kontrollimise ühte kohta.

Tahoma Switch on nutiseadme abil saad mugavalt läbi telefoni abil avada ja sulgeda aknakatteid, garaažiuksi, väravaid või lülitada sisse või välja valgust.

Näiteks kodust lahkudes vajuta «Kodust lahkumine» stsenaariumi nuppu, mille oled eelnevalt programeerinud: kardinad sulguvad, graaži uks avaneb ja sa saad tööle minna täielikus meelerahus. Õhtul koju jõudes vajuta teist stsenaariumi nuppu, et avada rulood või kardinad ja lülitada sisse valgus koridoris või elutoas. Võimalusi on piiramatult!

Lisaks Somfy seadmetele on võimalik Tahoma Switchiga juhtida järgmiste brändide tooteid: Sauter, Atlantic, Schneider Electric, Legrand, Thermor, Hitachi, Velux, Sonos, Philips HUE.

Kolm viisi, kuidas Tahoma Switchi juhtida:

  1. Nupuvajutusega seadmelt – käivita oma igapäevane rutiin ühe nupulevajutusega.
  2. TaHoma mobiilirakendusega – Lae rakendus alla ja programmeeri ning kontrolli oma seadmeid kodust või eemalt.
  3. Häälkäsklustega – kui ühildad Tahoma Switch-i näiteks Google Home-i või Amazon Alexa-ga, saad aktiveerida aknakatete, väravate või garaažiuste avanemise ka häälkäskluse abil.

Millised on täpsemad Tahoma Switch tooteomadused? Vaata lähemalt videost ja saad teada:

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist