Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Aknakatted

Meie valikus on erinevat tüüpi aknakatteid nii koju kui kontorisse. Erineva funktsionaalsusega aknakatted sobivad igas mõõdus ja erineva kujuga akendele. Muuhulgas leiame lahenduse ka ümmargustele, ovaalsetele, kolmnurksetele jm erikujulistele akendele.

Kadaka esindusLai materjalivalik võimaldab leida sobiva variandi, et varjutada siseruumid uudishimulike pilkude eest, reguleerida valgushulka ja ruumi temperatuuri ning seeläbi säästa energiakuludelt. Vähe tähtis ei ole ka toote sobivus interjööri ning kõrge koostekvaliteet.

Erinevad kaugjuhtimissüsteemid aitavad leida sobiva lahenduse näiteks kõrgel asetsevatele või muidu kõrgetele akendele, ühildada aknakatted targa maja süsteemiga või muude hoones leiduvate kaugteel juhitavate süsteemidega.

Aknakatete tüübid

_MG_5046Meie tootevalikusse kuuluvad klassikalised tekstiilkardinad, populaarsed rulood, voldikkardinad, ribakardinad, püstlamellkardinad, paneelkardinad, roomakardinad ja bambuskardinad. Kõiki aknakatteid iseloomustab erinev funktsionaalsus ja välimus.

Bürooruumides oleme kõige sagedamini harjunud nägema alumiiniumist ribakardinaid. Suuremate akende puhul kasutatakse tolmu hülgava materjaliga püstlamelle, millega on kontoriruumis hea valguse hulka reguleerida.

Huvitavama lahendusena sobib suuremaid aknaid katta ka paneelkardinatega, mis loovad valgusmängu abil dekoratiivseid geomeetrilisi kujundeid. Need aknakatted sobivad suurepäraselt ka kodusesse keskkonda, millega tänu laiale materjalivalikule on võimalik luua pehmem miljöö.

picture (28)Koduses interjööris on enim kasutatud tekstiilkardinaid. Tekstiilkangastega on võimalik kõige loomingulisemalt mängida, luues õhulisust  erinevate kangakihtide ja materjalidega. Tekstiiliga koos sobib kasutada teisigi aknakatteid, mis kaitsevad kuuma päikse ja soovimatute pilkude eest.  Kõige levinum ja lihtsam on ruloo. Kassettruloo on neist kõige diskreetsem moodustades aknaga terviku, mis ei sega akende avamist. Mini-rulood on lihtsama konstruktsiooniga akna või ukseraamile paigaldatavad aknakatted.

Erilise funktsionaalsusega aknakatted on voldikkardinad, mis sobivad iga akna katteks hoolimata akna kujust. Need aknakatted on avatavad nii ülevalt, alt kui mõlemalt poolt, tehes valguse juhtimise väga mugavaks. Hubasema miljöö loovad bambuskardinad ja roomakardinad.  Bambus hajutab ruumi tuleva valguse,  luues pehme ilme. Roomakardinad on väikese materjalikuluga aga väga dekoratiivsed ning moodustavad kardina üles tõmbamisel volte.

Kõikide aknakatete materjalivalik on väga lai.  Rulookangaid või kardinatekstiile on saadaval erinevates värvitoonides, mustrites ning erinevate kiirgusnäitajatega.  Pimendav, valgustpeegeldav, tule- või niiskuskindel  – need on vaid vähesed omadused, mida erinevatele materjalidele omistada.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist