Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Milleks küll rulood? Vastus on lihtsus, mugavus ja kompaktsus

Milleks küll rulood?Moodne elu tähendab tihtipeale seda, et alati peab kuhugi tõttama ning teha on palju. Midagi on seejuures tarvis teha hästi kiiresti ja aega on selleks ‒ nagu ikka ‒ liiga vähe. Aga mis siis, kui võtta elu kontrollhoovad tükk tüki haaval enda kätte ning juhtida ise seda, mille peale ja kui palju Sul energiat kulub?

Üks ütlemata väärt nipp, mida Sa oma igapäevase elu kvaliteedi tõstmiseks saaksid teha, on investeerida ruloodesse. Rulood on lihtsad paigaldada, mugavad kasutada ning teevad elu tunduvalt mõnusamaks!

5 põhjust miks rulood on väärt investeering:

  • Lihtsus ja mugavus. Rulood on väga tänuväärsed aknakatted, mida on kõigil väga lihtne ise paigaldada ja igapäevaselt ilma liigse vaevata kasutada. Kuna need on mugavad ja samas ka väga praktilised, siis säästavad need Sulle väärtuslikku energiat ning lisavad seeläbi Sinu elule positiivsust. Rulood ei aja närvi, need ei jää asjatoimetustel ette ning on oma olemuselt mõnusalt kompaktsed.
  • Esteetilisus. Rulood on ilusad ja oma olemuselt pigem minimalistlikud. Samas annab neid kasutada väga edukalt ka huvitava sisekujundusliku elemendina. Siinkohal võiks mõelda ka ilusa materjali, vahvate kinnituste ja erivärviliste kettide peale.
  • Puhtus. Kardinad on küll väga majesteetlikud ning lisavad kodule uhke sisekujundusliku nüansi, kuid neid on tunduvalt keerukam ja ajamahukam sellisena ka hoida. Kardinate puhastamine on pahatihti väga tülikas ning nõuab keemilise puhastuse sekkumist. Ruloosid on seevastu väga lihtne puhtana hoida
  • Lai valik. Ruloode valik ulatub seinast seina, pakkudes ka kõige nõudlikumale maitsele midagi. Rulood on väga mitmekülgsed, neid valmistatakse erinevast materjalist (tekstiil, bambus jms) ning stiilis (nt roomakardinad, kassettruloo)
  • Funktsionaalsus. Rulood on väga suured abimehed olukordades, mil sooviks end soovimatute pilkude ning liigse valguse eest varjata. Lisaks aitavad need kaasa nutika kodu loomisele ehk ruloodele saab paigaldada ka mootorlahenduse, mis töötab lisaks toitejuhtmele ka patareide ja akudega.

RuloodKui Sind ruloode teema huvitab ning sooviksid selle maailmaga pisut lähemalt tutvust teha, siis loe näiteks ühte meie varasemat blogipostitust ruloode hindade kohta. Alati on mõttekas lasta spetsialistid asja kallale ning teadmiseks, et võtame alati kuulda oma klientide erisoove.

Võta meiega igaljuhul ühendust! Koos leiame Sinu jaoks parima lahenduse.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist