Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kuidas kujunevad ruloode hinnad?

Hinnal on oluline roll igasuguse toote või teenuse valimise juures. Mis tingib hinnaklassi aga aknakatete juures? Kirjutame lähemalt, millised võimalused seda kujundavad ja kuidas saada täpne hinnapakkumine. Näiteks oleme võtnud ruloode hinnad.

Kuidas kujunevad ruloode hinnad?

Personaalne hind

Iga meie tellimus on erinev ja võib sisaldada paljusid faktoreid, mis hinda kujundavad. Paraku ei saa lihtsalt näidata väljapandud kardina peale ja öelda, et see on nüüd kindel arv eurosid.

Ruloode hinnad olenevad valikutest, mida klient tellimise jooksul teeb. See võib kõlada ebakonkreetselt, aga tegelikkuses on see ausam kliendi suhtes, sest enne tellimust õhkuvisatud hinnavõimalused võivad tegelikkusele lõppkokkuvõttes mitte vastata.

Suur valik materjale ja funktsioone

Ruloode maailm on tegelikult väga nüansirohke. Valik kõigest sellest, millest kujunevad ruloode hinnad, on järgnev:

  • Ruloo tüübi valik – saadaval on traditsioonilised, kassettrulood, minirulood, duubelrulood ja ka fassaadirulood.
  • Ruloo materjal (nt tavakangas, puit, bambus jm)
  • Pimendamine – kui palju valgust soovid läbi lasta?
  • Ruloo ja mehhanismi disain (värvivalik, allääred jm)
  • Avamismeetod (mitmed mehhanismid või isegi mootor)

Märksõnaliselt võib neid võimalusi kirjeldada veelgi – ruloode hinnad olenevad palju rohkematest faktoritest, mille kõige üle saab veel tellimuse käigus arutada. Täpsema ülevaate kõigest annavad tootelehed ja soovi korral ka päring.

Ruloode tooteleht

Kuidas siis teada saada, mis on ruloode hinnad?

double-roller-uni_resizedTäpsema hinnaklassi saame pakkuda siis, kui teame sinu plaane ja mõtteid. Leia vastused  järgnevatele küsimustele (või vähemalt ole valmis neid arutama):

  1. Millisele aknale soovid rulood?
  2. Mis on mõõdud?
  3. Millist rulootüüpi sa otsid?
  4. Kas soovid midagi erilist viisi lahendada? – nt pimendada, kasutada mootorit, jne.

Õige ruloo leidmine on palju rohkemat kui kangajupi ja konstruktsiooni tükihinna arvutamine. Kvaliteetsete ruloode hinnad sisaldavad nii kõrgetasemelist disaini kui ka kliendi enda soove.

Millist rulood soovid? Kas stiilset kujunduse osa, funktsionaalset aknakatet, kasulikku pimendajat, kõike koos? Too oma mõtted meile (päringu kaudu või tule külla!), mõtleme sinuga kaasa ja ütleme hinna, mille eest seda kõike realiseerida.

Võta meiega ühendust!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist