Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Elektriline ruloo töötab vaikselt, mugavalt ja märkamatult

Sõnad „elektriline” või „motoriseeritud” võib jätta mulje keerukast ja surisevast masinavärgist. Samuti eeldaks, et tegemist on millegagi, mida peab ilmtingimata seinas hoidma. Elektriline ruloo või mõni muu motoriseeritud aknakate on aga kõike muud.

Toimetab vaikselt ja sujuvalt

Elektriline ruloo töötab vaikselt, mugavalt ja märkamatulSomfy nutikate lahenduste eesmärk on täiustada igapäevaelu. Kõik aknakatete mootorid töötavad vaikselt, mis säästab nii kodust kui ka töist ruumi lisamürast. Elektrilise ruloo puhul võib kõige rohkem heli teha kanga avanemine ja seegi pole väga vali. Jääb ära ka kardinaga sahmerdamine iga kord kui päike aknasse pöörab.

Ruloode ja muude kardinate puhul võib olla probleemiks kanga kortsumine ja kulumine. Sageli on muude asjadega tegemist ning ei pane tähelegi, et kardin kogemata liiga järsult avanes. Mootor avab elektrilise ruloo või kardina alati ühtemoodi, sujuvalt ja samas delikaatselt, ning kangas jääb kahjustamata.

Elektriline ruloo võib olla juhtmevaba

Saadavalolevate mootorite seas on valikus nii seinaühendatavad kui ka juhtmevabad variandid. Juhtmevabad mootorid kasutavad töötamiseks patareisid. Jah, see võib kõlada kui täiesti uus murekoht, kuid tegelikkuses tähendavad need mugavust, kuna:

  • Elektrilise ruloo kasutamine ei sõltu vooluvõrgust
  • Elektrilise ruloo paigaldamine ei sõltu stepsli lähedusest
  • Nii pult kui ka lüliti annavad sulle teada, kui mootori patarei hakkab tühjaks saama

Paraku ikka juhtub elektrikatkestusi siinmail, eriti pärast mõnda suvetormi või talvist maru. Kui elektriga on probleeme, siis kardinad sellepärast avamata ei jää – isegi tülikuse keskel säilib sul väike luksus.

Väike, aga tubli

Ruloo mootorKõigele lisaks on elektrilise ruloo mootor pärast paigaldamist täiesti märkamatu. Terve süsteem võtab sama palju ruumi kui mootorita ruloo. Mootori kasutamine ei tähenda seega suure masinavärgi ülesseadmist, vaid on võrreldav lihtsalt kardina paigaldamisega. Samuti ei pea muretsema selle pärast, et tehnika võiks kuidagi sisustust rikkuda.

Elektriline ruloo on ruloo nagu iga teine – stiilne kujunduselement, mida on lihtne kasutada. Samas on see palju mugavam ja heas mõttes edevam. Ka teised aknakatete mootorid töötavad samadel põhimõtetel – lihtsus, diskreetsus ja käepärasus.

„Kuidas töötavad elektrilised kardinad?”

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist