Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kuidas töötavad elektrilised kardinad?

Somfy pultKõrgtehnoloogia on jõudnud isegi kardinatesse. Kui elektrilised kardinad pakuvad huvi, siis on sage küsimus, et kuidas need täpselt avanevad ja milles nende mugavus siis seisneb. Täna anname sellest kiire ülevaate, pikemalt võid lugeda meie eksklusiivsest lendlehest.

Kuidas elektrilised kardinad täpselt avanevad?

Peamine asi, mis elektrilist kardinat liikuma paneb, on loomulikult mootor. Sõna ise võib tekitada kujutluspildi logisevast ja paukuvast masinast, tegelikkuses on aga tegemist diskreetse ja praktilise seadmega, mis paigaldatakse koos ruloo või kardinaga ja võtab vähe ruumi.

Põnevamad on aga kõik need erinevad võimalused, millega mootorit kontrollida saab. Avaeksperdid pakuvad neid koostöös Somfyga. Need on järgnevad:

  • Lüliti – lihtsat ja mugavat nuppu saab paigaldada kuhu iganes soovid. Sellel on ka lemmikasendi seadistamisvõimalus.
  • Pult – kui sulle meeldib, et kardinate avamise võimalus oleks alati käepärast.
  • Ekraaniga pult – ideaalne neile, kellel on mitu motoriseeritud eset majapidamises, nagu näiteks kardinaid, markiise, uksi.
  • Rakendus – kontrolli oma kardinaid igalt poolt, kas või maailma teisest otsast.
  • Süsteem + rakendus – kui soovid kõik oma kontrollitavad esemed (turvasüsteem, aknakatted, valgustus, garaažiuksed jm) tsentraliseerida ja neid nutikalt hallata.

Vali lihtsalt endale sobivad elektrilised kardinad ja mõtle, millist avamisvõimalust sa eelistaksid. Valikuvõimalusi on nii neile, kes lihtsalt kardinaid (või muid asju) mugavamalt avada soovivad, kui ka neile, kes soovivad tervet enda maja targaks muuta.

Nutikate kardinate eelised

Puldi või lülitiga kardinate avamine on võrreldav televiisori või valgustusega – viimastega ei kujuta enam muud võimalust ettegi. Mis on Somfy mootoriga kardinate tööpõhimõtted?

  • Igakülgne mugavus – muuda toas valgust ja vaadet endale sobivast asendist.
  • Kättesaadavus – kardinad võivad tänapäeval olla ka täiesti kõrgel lae all. Peres võib olla ka inimesi, kes kardinaid ise avada ei saa.
  • Programmeeritavus – lülitid ja puldid omavad lemmikasendi nuppu, keerukamad süsteemid võivad isegi sättida sobiva aja ja valgustaseme kardinate avamiseks.

Kunagi tundus isegi lambilüliti kui luksus, vaikselt aga muutub normiks, et isegi ruloosid või kardinaid saab nupuvajutusega avada.

Kui elektrilised kardinad pakuvad sulle huvi ja sind huvitaks ka põhjalikum ülevaade Somfy tarvikutest, tutvu meie koostatud eestikeelse lendlehega.

Somfy nutikad lahendused

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist