Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Ruloode valmistamine vastavalt Sinu erisoovidele

Ruloo on lihtne ja soodne aknakate ning mis veelgi parem – see valmib sinu akna mõõtude järgi. Rulookardinate avamine ja sulgemine on tänu kett- või vedrumehhanismile väga hõlbus ning võrreldes massiivsete tekstiilkardinatega on ka selle paigaldamine üldjuhul kergem.

Ruloode valmistamine algab sobiva mudeli väljavalimisest

Ruloode valmistamine

Esimese tegevusena vali välja meelepärased rulood. Sortimendiga saad tutvuda meie salongides, edasimüüjatejuures või koduleheküljel. Valikus on pimendavaid, poolpimendavaid ja erinevates toonides tekstiilist, puitliistudest ning bambusmaterjalidest ruloosid.

Mõtle läbi ka keti poolsus – kas see võiks näoga ruloo poole seistes asetseda paremal või vasakul?

Pärast ruloode tellimuse saamist tulevad meie spetsialistid kohale, mõõdavad akna ära ja ruloo läheb tootmisse. Kui soovid mõõtmise enda peale võtta, siis juhendi selleks leiad meie kodulehelt vastava toote juurest.

Toote valmimise järel võtame ühendust ja lepime kokku sobiva paigaldamise aja. Kui oled mõõtmise ja paigalduse meilt tellinud, saad kaasa ka garantii, et ruloo sobib sinu aknale nagu valatult. Kui sulle meeldib oma kodus ise toimetada ning olemas on ka kuldsete kätega meistrimees, siis võid valminud ruloo ka ise aknaavasse, -raamile või seinale kinnitada. Kindlasti jälgi meie ekspertide soovitusi, et ruloo ei saaks paigaldamisel kahjustada ning säilitaks oma hea välimuse.

Kuhu ruloo paigaldada?

Juba enne rulookardinate tellimist mõtle läbi, kuhu need kinnitada soovid – selle järgi tuleb ka mõõdud võtta ja toimub ruloode valmistamine.

Kui soovid aknaid või rõduuksi tihedalt avada, siis on heaks valikuks kassettruloo. Tegemist on klassikalise ruloo edasiarendusega, mis kinnitatakse akna karkassile ja mille kettamehhanism on varjatud kassetiga – siit ka selle nimetus. Kassettrulooga jääb aknalaud vabaks ning see sobib hästi ka aknale, millel on juba tekstiilist külgkardinad – viimane ongi kodudes üks levinumaid kardinatüüpide kombineerimise lahendusi.

Kuigi kassettrulood koguvad üha populaarsust, on enamlevinud ruloode kinnitamine seinale või lakke. Avatava akna puhul tuleb jälgida, et kinnitatud ruloo ei hakkaks akna lahti tegemist ja kinni panemist segama.

Loe lisaks ka ruloode kasutamise ja hoolduse kohta.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist