Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Super trikk: bambusruloo muudab liiga ereda päikesevalguse mahedaks

Tahame või mitte, aga meie elu käib tihtipeale nokk kinni, saba lahti taktis. Visualiseeri näiteks olukorda, mil oled viimaks ometi saanud kätte selle ilusa valgusküllase korteri võtmed, mida Sa juba pikemat aega kiibitsenud oled. Kuid ootamatult seisad Sa silmitsi hoopis olukorraga, kus valgust on kohati liiga palju ning see häirib Sinu igapäevaseid toimetamisi.

Samas ei taha hinnalist päevavalgust pimendava aknakattega päris ära ka lõigata, sest tegemist on siiski väärtusliku kraamiga… Kuna suur kevad on juba varsti akna taga, siis on viimane aeg oma praegused aknakatted (liiga) ereda päevavalguse kontekstis läbi mõelda. Ja muretsema ei pea üldse, sest appi tõttab stiilne ning kasulik bambusruloo!

Bambusruloo

Heal lapsel mitu nägu

Just nagu oleme meie kõik erinevad, on seda ka kodud, maitseeelistused ja.. bambusrulood. Kaks peamist stiili, mida näiteks Avaekspertide kaudu tellida saab, on rull- ja roomakardinad.

  • Rullkardin on ruloo stiilis aknakate, mille materjal (bambus-, džuut- või paber) on ülaservast puitliistule kinnitatud. Ruloo üles tõmbamisel kerib kattevolt end ümber liistu rulli. Just nagu teeks sushit ja rulliks makirolli toruks!
  • Roomakardina puhul moodustuvad selle üles kerimisel kaunid võrdsete laiustega voldid, mis lisavad ruumile õhulisust, romantikat ning omanäolisust.

Bambusrulood on just kui kaks ühes toode ehk aknakatete esteetiline välimus pakub põnevaid sisekujunduslikke väljundeid ning eelmainitud stiilivormingud sobivad suurepäraselt, tänu valmistamise materjalile, ereda päikesevalgusega võitlemiseks.

Bambusruloo - Rullkardin

Õige materjal teeb imesid

Bambusruloo puhul on esmatähtis materjal, sest just see määrab ära, kas valgus paistab kiudude vahelt läbi või mitte. Läbikumav valgus tekitab mõnusalt hubase interjööri, huvitavat lisaiseloomu pakuvad ruumile ka kiudude vahelt paistvate päikesekiirte tekitatud varjud. Aknakatete valmistamisel kasutatakse vaid looduslikke materjale nagu bambus-, džuut (taimsetest kiududest kootud kangas) ja paber (millest 12,5 protsenti on PES ehk polüester-tekstiil).

Aga kuidas bambusruloo liigse valguse vastu võitlemisel ikkagi toimib? Bambusliistude, taimsete kiudude, paberi ja polüestermaterjalide kokkukudumisel luuakse struktuursed pinnad, millel on erinev läbipaistvusaste ja naturaalne looduslähedane värvigamma. Et voila ‒ tulemuseks on hubane ja kodune atmosfäär.

Kui Sul tekkis suurem huvi ning soov oma kodu valgust juhtida, siis võta ühendust meie edasimüüjatega üle Eesti või küsi personaalset pakkumist!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist