Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Bambuskardin kui sisekujunduslik element

Bambuskardin on ideaalne aknakate neile, kes soovivad interjööri tuua naturaalsust ja looduslähedust. Bambuskardinad on funktsionaalsed aknakatted, mis pakuvad lisaks huvitavale välimusele kaitset UV-kiirguse ja kuumuse eest.

Mitmekülgne bambuskardin

Bambuskardinad on stiilsed ja dekoratiivsed ning sobivad erineva interjööri ja otstarbega ruumidesse. Naturaalne materjal on strukturaalse pinnaga ning erineva läbipaistvusega, mis hajutab valguse ja loob ruumi hubase atmosfääri, sobides eriti hästi näiteks magamistuppa. Lisaks sellele on kardinad poolpimendava või pimendava efektiga, lastes päikesepaistelisel ilmal segamatult televiisorit vaadata või teha päevasel ajal uinak.

Bambuskardinate unikaalne disain ja funktsionaalsed omadused teevad neist ideaalsed kardinad, mida sobib kombineerida ka teiste aknaeesriietega, näiteks külgkardinatega. Selliselt saab ruumile lisada veelgi enam omapära ning tekitada põnevaid valguse ja varju mänge.

Bambuskardin ei ole mõeldud ainult koju, vaid sobivad suurepäraselt ka kontoriruumidesse. Otsest päikesevalgust takistav materjal ei sega arvutiga töötamist samas loob tööle hubase miljöö.

Lai materjalivalik igasse interjööri

Bambuskardinate materjal on valmistatud looduslikest kiududest, mis on kootud kanga vahele. Bambuskardina materjalid jagunevad kolmeks:

  • Bambusmaterjal – Kangas on valmistatud looduslikust bambuse liistudest või peentest vartest, mis on kokku kootud polüestriga. Selline kooslus loob õhukese kanga, mis laseb piisaval hulgal valgust läbi.
  • Džuutmaterjal – Džuutmattide puhul kasutatakse taimseid kiude, mille tulemuseks on jämedakoelist linast kangast meenutav materjal. Džuudi eeliseks on hea niiskusimavus, mis reguleerib õhuniiskuse taset ruumis ning sobib kasutamiseks näiteks vannitoas.
  • Pabermaterjal – Paberkanga valmistamisel kasutatakse tselluloosi ja polüestri segu.

Rullkardin või roomakardin

Bambuskardinaid on võimalik tellida kahes erinevas stiilis:

  • Rullkardin – Rullkardin on ruloo stiilis aknakate, kus materjal on ülaservast kinnitatud puitliistule ning juhtimisel kerib kattevolt ümber liistu.
  • Roomakardin – Roomakardina puhul tekib kardina üles kerimisel kardinast kaunid võrdsete laiustega voldid.

Bambuskardinad on naturaalse ilmega funktsionaalsed aknakatted, mis sobivad igasse ruumi ja interjööri olenemata ruumi otstarbest. Bambuskardinate lai materjalivalik ning erinevad struktuurid loovad huvitavaid valgusmänge ning toovad ruumi hubasust olles lisaks aknakattele ruumis ka sisekujunduslik element.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist