Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kardinad Tallinnas: meie salongid ja kuidas need Sulle abiks on

Kardinad TallinnasAvaekspertide kirg on aknakatted, olgu need siis kardinad või rulood, kuid kindlasti ilusad, põnevad, kvaliteetsed, praktilised ning järgivad alati ka globaalseid moetrende. Kardinad on just see nüanss, see kirss tordi peal, mis Sinu kodust kodu teeb. Millised kardinad Tallinnas saadaval on? Eks see valik ole parasjagu kirju, seega tutvustame Sulle oma salonge: mida need pakuvad ja kuidas me saame valikul abiks olla.

Avaekspertidel on Tallinnas kaks salongi: kesklinnas ja Mustamäel. Ja kuigi meie toimetamiste läbivateks märksõnadeks on kvaliteet, personaalne teenindus  ja paindlikkus, on salongid õige pisut üksteisest erinevad.

4 olulist põhimõtet, millest me lähtume:

  1. Personaalne teenindus. Meie projektijuhid tulevad Sinu koju kohale, et välja selgitada just Sinu koduse õhustiku ning stiiliga kõige enam sobivad aknakatted. Anname nõu ning mõtleme kaasa. Anname Sulle soovi korral kaasa tootenäidiseid, et Sa oleksid 100-protsendiliselt kindel, et oled valinud parima võimaliku tooni, mis sobib Sinu koju kui valatult!  
  2. Detailsus. Nagu öeldakse, siis saatan peitub pisiasjades. Ka meile meeldivad nüansid, sest arvame, et just pisiasjad on need, mis toote maksimaalse väärtuse esile toovad. Lähtume põhimõttest ka oma kliendisuhtluses ning igapäevases töös.
  3. Kvaliteet. Kõik meie kangad on kui klass omaette, need on valmistatud parimatest ning vastupidavatest materjalidest. Lisaks mitmekülgsele värvi- ja materjali valikule on saadaval n-ö poolpimendavad kangad, millest saab valmistada praegusel hooajal kasulikke külgkardinaid. Samuti spetsiaalse töötlusega tulekindlad ehk raskelt süttivad kangad.
  4. Täisteenus. Lisaks aknakatete tootmisele ja paigaldamisele nõustab meie tiim Sind ka hooldusteemadel, teostame aknakatete järelhooldust ja puhastust ning vajadusel aitame ka keemilise puhastusega.   

Kust leiab kvaliteetsed kardinad Tallinnas?

Avaeksperdid kesklinna kardinasalongKesklinna salong

Meie Pärnu maanteel asuva kesklinna salongi meeskond on asjatundlik, pühendunud ja lähtub alati põhimõttest, et iga klient on eriline oma soovides ning vajadustes.

Salongis ei ole valmistoodangut. On küll ulatuslik näidiste valik, kuid tööd teeme me siiski rätsepatöö põhimõttel: vastavalt Sinu soovidele ja kodu eripäradele. Anname Sulle aga meeleldi kaasa erinevaid tootenäidiseid, et Sa saaksid oma valiku õigsuses ning värvitoonide sobivuses veenduda.

Kuidas me toimetame? Sinu koju tulev projektijuht/disainer viib läbi mõõdistuse, soovi korral täidab ta ka disaineri rolli ning pakub välja just Sinu koduga kõige paremini kokku sobivad aknakatted. Anname nõu ka siis, kui meile tundub, et Sinu esmane valik ei pruugi just see kõige sobilikum olla. Meie eesmärk on leida Sinu jaoks see kõige parem võimalik lahendus.

Mustamäe ehk Kadaka salong

Avaeksperdid Kadaka kardinasalongKa meie Kadaka teel asuvas Mustamäe salongis on olemas lai valik aknakatete näidiseid, mida on võimalik oma käega katsuda ja soovi korral ka koju kaasa võtta, et materjali sobivust ja erinevaid värvitoone kodu olemasoleva sisustusega kõrvutada.  

Erinevalt kesklinna salongist on Kadaka esinduses kohe saadaval valmistootena näiteks rulood. Ülejäänud aknakatted toodetakse samuti rätsepatööna vastavalt Sinu kodu eripäradele ja vajadustele.

Loe lisaks: Kuidas Äripäeva ja Taxify uued kontorid ägedad kardinad said ja kuidas talvekardinad sooja hoiavad. Uuri ka selle kohta, kuidas mee kardinad valmivad.

Soovid oma koju uusi aknakatteid? Tule meie salongi või võta meiega ühendust ja räägime lähemalt!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist