Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kuidas valmivad meie kardinad?

Kuidas valmivad meie kardinad?Kodumaist toodangut võib eelistada ka sisustuses. Kui sinu jaoks on oluline oma majapidamises  kasutada kohalike tootjate poolt loodut, siis Avaeksperdid võivad täiendada sinu kollektsiooni. Kirjutame lähemalt kuidas valmivad meie kardinad ja milline on tüüpiline tellimisprotsess.

Kõik algab tellimusest

Iga tellimus, mis meil käiku läheb, on omamoodi. Mõni neist käib kiirelt – klient teab täpselt, mida ta soovib, ja meie ülesanne on ainult seda võimaldada. Mõni tellimus nõuab rahulikku arutamist ja läbimõtlemist, millega saame salongis toeks olla. Soovime muuta laia valiku kardinate, ruloode ja muude aknakatete vahel valimise võimalikult lihtsaks.

Igal juhul saame pakkuda nõu ning võimaldada kliendil oma silmaga näha ja käega katsuda kangaid ning konstruktsioone. Disainer võib anda oma hinnangu, milline valik on just see õige vastava ruumi jaoks või välja pakkuda lausa mitu võimalust.

Sarnasel teemal: „Kuidas kujunevad ruloode hinnad?”

Kohalik toodang

Avaeksperdid Kesklinna esindus

Kui kliendi soovid on kõik käes, jääb üle edastada need töökotta. Meie eeliseks on see, et tellimust ei saadeta mitte välismaale, kust võib saabumist pikalt oodata, vaid läheb hoopis kohalike tegijate kätte, kes võimalikult kiirelt soovitud kardinad või rulood valmis meisterdavad.

Välismaisel ja kohalikul toodangul on mõlemal omad eelised. Valides eestimaist sisustust meilt, on need järgnevad:

  • Toetad kohalikke tegijaid.
  • Kiirem tarne ja paigaldamine.
  • Probleemide korral ei pea pikalt ootama vastust välismaa tootjalt.
  • Kvaliteet, mida hinnatakse ka välismaal – 30% Avaekspertide toodangust kulub ekspordile.

Meie rulood, kardinad, markiisid jm aknakatted pakuvad varju ja kaunistavad maja sadades kodudes ja kontorites nii Eestis kui võõrsil.

Kui kardinad on lõpuks valmis…

Mis saab pärast tellimust ja selle valmimist? Klient võib valida tellimust esitades, kas soovib ise järele tulla ja paigaldada või lasta meil see kiirelt ära teha. Lihtne.

Kogu eelpool väljatoodud protsess sellest, kuidas valmivad kardinad, on meil lühidalt esitatud ka allpool olevas videos. Soovitame hoida ka meie Youtube’i kanalil silma peal uute tutvustavate videotega kursis olemiseks.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist