Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Duubelruloo: vinge sisekujunduslik element

duubelrulooPeale suurt suvist puhkust kibelevad paljud meist kindlasti kodudes kerget värskenduskuuri tegema. Et tuua majja uut hingamist ning lasta head mõtted voolama. Ja selleks ei pea, kusjuures, ühtegi konti murdma. Tihti piisab uuest tapeedist või mööbli ümbertõstmisest. Ka duubelruloo on huvitav viis, et oma kodule värsket ilmet anda.

Kes veel ei tea, mis duubelruloo on, siis teadmiseks, et see on kahest paralleelselt asetsevast kangast valmistatud aknakate, kus omavahel mängivad läbipaistvad ja läbipaistmatud triibud.

Nõnda tekib põnev muster, mille toob esile aknast paistev valgus ning, mis lisab omakorda toale ruumilisust ja vahvat karakterit.

3 põhjust, mis teevad duubelruloo eriliseks:

duubelruloo sisekujunduslik element1) Lai värvivalik. Olemasolev assortii värvitoone on tõepoolest lai. Värvidega annab mängida ka vastavalt hooajale: suvel heledad toonid ning sügis-talvisel ajal tumedamad varjundid.

Kui Sul on plaanis uus elutoa- või köögimööbel osta ja praegune duubelruloo ei ole ei valge, beež, hall ega must (toonid, mis sobivad kõikide teiste värvide ja mustritega), saad Sa selle kerge vaevaga välja vahetada.

2) Paindlik ja mitmekülgne. Duubelruloo sobib igas suuruses aknale, need ei pea olema standardsuuruses. Valmistame selle Sinu vajadustest ja soovidest lähtuvalt.

Kuna duubelruloo on olemuselt minimalistlik, siis harmoneerub see kenasti nii kodude, suvilate kui büroode interjööriga.

Tänu oma lihtsusele sobib see suurepäraselt kokku erinevate sisekujunduslike stiilidega. Eks enim avaldab duubelruloo siiski muljet Skandinaavialikku stiili või modernset joont järgivas kodus. Kuid miks mitte kombineerida ruloo hoopis antiikse interjööriga!

3) Karakteriga aknakate. Tänu kahest paralleelselt asetsevast kangast süsteemile on duubelruloo välimus klassikaliselt stiilne, kuid samas ka huvitavalt omapärane. Lisaks annab see duubelruloole juurde ka köitva mitmemõõtmelisuse.

Kuidas vinge süsteem töötab?

duubelrulooKui Sa tõmbad ketist, liigub ühe kangakihi läbipaistmatu triip teise kihi läbipaistva triibu taha ning valgus blokeerub. Teist korda tõmmates liiguvad triibud taas üksteise järele ning moodustavad tuppa kergeloomulise õhustiku.  

Sa saad mängida ka kaetud aknapinnaga: selle täielikult vabastada või tõmmata n-ö poolde masti. Kui ruloo on täielikult alla lastud, hajutab see terava päikesevalguse ega pimenda seejuures ruumi liigselt. Nagu näha, siis on tegemist võrdlemisi kavala ja eri võimalusi pakkuva lahendusega.

Loe lisaks ka sellest miks rulood head on ja kuidas kujunevad ruloode hinnad.

Kui Sul hakkasid mõtted jooksma ja tekkis soov ka oma koju põnevad duubelrulood panna, siis võta meiega julgelt ühendust!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist