Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Duubelruloo

Duubelruloo on kahe paralleelse vertikaalse kangapinnaga ruloo, mille kangas on triibutatud vaheldumisi läbipaistvate ja läbipaistmatute  horisontaalsete triipudega.

Ketist tõmmates liigub ühe kangakihi läbipaistmatu triip teise kihi läbipaistva taha ning kardin muutub silmapilkselt läbipaistmatuks. Järgmine tõmme tekitab taas vahelduva rütmiga triiburead. Lisaks liigub duubelruloo tavapärasele ruloole sarnaselt üles, et aknapind täiesti vabastada. Nii võib tekitada läbipaistmatu kardina ka poole või kolmveerandi aknapinna ulatuses. Allalastuna aga hajutab erineva läbipaistvusega ruloo terava päikesevalguse, pimendamata sealjuures ruumi ning võimaldades läbi kardina välja näha.

Duubelruloo kui sisekujundus element

Kangaste erinevad toonid ja triipude intensiivsus võimaldavad tekitada kas pehmemaid või hoopis kontrastsemaid lahendusi. Duubelruloo on nauditav nii omaette tootena kui ka tekstiilkardinatega kombineerituna.

Duubelruloo ülemine rull on kenasti varjatud kassetiga (valget värvi), mis loob korrektse mulje ning ühtlasi kaitseb kardina mehhanisme. Hästi disainitud alaliist loob kardinale lõpetatuse ning tagab, et liistu ja kanga vahele ei teki valgustriipu.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist